Dag 29. Onze vijfde week is begonnen en een foutje.

Spanje, Rincón de la Victoria

Het is een rustige camperplaats en vannacht is de wind gaan liggen. In de ochtend was er weinig wind, dus de drone kon veilig de lucht in.
Vanmorgen gingen veel campers weg, maar in de loop van de middag zijn bijna alle plaatsen opgevuld.

De beheerder is een aardig jonge man die geduldig mensen een plaats wijst, die de wasmachine, die in een afsloten ruimte staat, bedient, die de koffie serveert op het terras en ondertussen een stokbroodje voor je bakt.

Wilma heeft wat naaiwerk aan de gordijntjes gedaan en ze daarna in de was gedaan. Gauw droog natuurlijk met zon en wind.
Op een hoekje niet ver van de camper hangt een lange waterslang en daarmee kon ik de camper van vers water voorzien, zonder de camper van zijn plek te halen of met een jerrycan heen en weer te lopen.

Na de lunch en een lesje Spaans heb ik de fiets gepakt met de bedoeling om naar Málaga te fietsen (18km). De beheerder had gezegd dat er een fietspad liep, ik zag een pad met heel fijn grind en al gauw een bordje dat je er niet mocht fietsen?! We kennen het begrip fietspad van de Spanjaarden. Daarom besloot ik om over de weg verder tegen de harde wind in te fietsen (kopjes op de golven!) net als de wielrenners aan de andere kant van de weg. Na 14 km hard tegen de wind in fietsen, vroeg ik me af of ik Málaga al moest kunnen zien liggen en reed Torre del Mar in. Toen realiseerde ik mijn fout, ik was de verkeerde kant op gefietst! 😂🤣 Het voordeel was dat ik met een veel grotere snelheid (wind in de rug) terug naar de camper reed. Op een andere dag een nieuwe poging.

Camper Área El Rincón/Camper Areas M&H.
Sitecode: 40027. Kosten: € 10,00 per dag. Elektriciteit € 4,00. Douche: € 1,00.
Servicestation aanwezig. Kampwinkeltje met terrasje aanwezig.
Dagafstand: 0 km.
Totale reisafstand: 2884 km.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Wij rijden wel eens de verkeerde kant uit door W in de navi in te voeren i.p.v. E. Opletten rond de nulmeridiaan!

Ina 2024-04-09 20:37:00

Als je strakjes Bergen op Zoom nog maar weet te vinden, komt het allemaal goed

Camperikelen 2024-04-09 21:30:26

Tijd voor een ingebouwd kompas Opa, (M hoeveel vino had je op ??)

Peter Kremers 2024-04-09 22:20:13
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.