Dag 32. Het begin van de 2e maand.

Spanje, Mañóns(gemeente Boiro)

Gisterenavond kwam er mist op zetten, ging het een beetje regenen en toen we in bed lagen, begon het flink te waaien.
Toen we opstonden, klaarde het op en was de wind afgenomen.

De afgelopen dagen hebben we een paar keer gehad dat de motor even haperde en daarna weer gewoon doordraaide als een zonnetje. Vanmorgen haperde de motor al bij vertrek. Daarna niks meer gemerkt. Op internet gezocht naar mogelijke oorzaken. Eén oplossing is het toevoegen van een additief in de brandstoftank om de motor inwendig te reinigen. Het eerste tankstation waar we langs kwamen, had dat spul. De rest van de dag hebben we niets meer gemerkt. Fingers crossed!

Vandaag hadden we een echt mooie toeristische route met mooi weer. Onderweg zijn we naar de waterval van Ézaro gegaan.
De afgelopen dagen hebben we veel langwerpige, meestal stenen graanschuren gezien met ventilatiesleuven en op de palen vaak platte ronde stenen, zodat muizen er niet in kunnen klimmen. In het Baskenland waren ze meestal van hout en vierkant met een puntdak.

Het plaatsje waar we nu staan, heeft twee campersites, eentje betaald met plaats voor 40 campers en een servicestation, de andere is gratis met plaats voor 5 campers en ook een servicestation.
We staan op die gratis plek op loopafstand van het strand(met stranddouche) met nog een andere camper. Morgen hoef ik de camper niet eens te verplaatsen om te servicen!

Om een uur of drie ben ik een stuk gaan fietsen. Bijna 30 kilometer met flink wat steile hellingen en mijn tandwielset is niet echt geschikt voor dit werk, dus nu ben ik een beetje moe, ook omdat ik de laatste tijd niet veel gefietst heb.
In het Gallisisch is een "Playa" een "Praia".

Area de Playa Manóns.
Sitecode: 15051. Gratis. Servicestation aanwezig.
Dagafstand: 93 km.
Totale reisafstand: 3410 km.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Mike, je hebt laatst heel voordelig diesel getankt. Nu heb je 2 soorten diesels, voordelige voor vrachtwagens en duurdere voor onze campers. Het is verboden om de goedkope te nemen, want die is voor werkvervoer. Daar zit iets in, ik weet niet hoe het precies zit. Wist je dat?

Meia 2022-10-06 21:33:16

Pffff! Coucou, pas facile de vous suivre mais c'est bon je suis (virtuellement) du voyage.

Anne 2022-10-07 15:56:26
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.