Vandaag zijn we niet ver van de camper geweest. Er was een lekker zonnetje en uit de frisse wind was het goed uit te houden.
Om half tien kwam de bakker het terrein op, dus vers brood en wat lekkers. Helaas te laat voor het ontbijt.
Na de krant uitgelezen te hebben, zijn we buiten gaan zitten. Soms waren er een paar wolken en dan werd het fris en een paar minuten later kon je weer lekker buiten zitten.
's Middags heeft Mike een deel van de amandelen die we gekregen hadden van Joep en Ankie gekraakt met een hamer, met de notenkraker kreeg je ze niet kapot of de noten waren geplet.
Na het notenkraken heeft Mike een beetje gezwommen in de frisse zee en bij terugkomst stond Wilma al klaar met de douche die ze uit het raam van de badkamer hing, zodat Mike zich kon afspoelen met koud water.
We hebben allebei weer een boek uit en Wilma is nu verder gegaan met een luisterboek van het Bookchoice-abonnement dat we hebben. Erg gemakkelijk, in de luie stoel, in het zonnetje, oogjes dicht en luisteren maar.
Zoals jullie konden lezen een ontspannen dag.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis