Dag 65: Toch nog een stranddag.

Griekenland,

Het plekje aan het strand van Kastrosykia was heerlijk rustig en het zonnetje scheen 's morgens al lekker, maar de noordenwind was toch wat fris. Na een paar kleine boodschappen bij de mini-market gedaan te hebben, hebben we tot een uur of twee buiten gezeten. En we zijn nog een keer de zee in gegaan, die al een stuk kouder geworden was. Bij de stranddouche ons afgespoeld(ook koud water) en onze haren gewassen.
Om half vier zijn we langs de kust verder noordwaarts gereden naar het havenplaatsje Plataria op 11 km rijden van Igoumenitsa(haven). We konden beneden aan de haven staan, maar we hebben een verdieping hoger een rustiger plek gevonden met zicht op de haven. Vannacht is ons laatste nachtje van deze reis in Griekenland, want we hopen zeker nog een keer terug te komen.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Knap hoor...haren wassen onder de koude douche! Wij zoeken af en toe een camping op en gaan illegaal onze haren wassen en kleuren🤣gek dat je er bijna 2 maanden op hebt zitten!

Inge 2017-11-29 11:06:12

Knap hoor...haren wassen onder de koude douche! Wij zoeken af en toe een camping op en gaan illegaal onze haren wassen en kleuren🤣gek dat je er bijna 2 maanden op hebt zitten!

Inge 2017-11-29 11:06:20
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.