Dag 16: Rustig op de camping

Griekenland, Kastraki(camping)

Gisteren namiddag kwamen er in ons hoekje op de camping een stuk of acht 4x4jeeps staan. De groep bestond uit een Servier als reisleider, een Duitser, twee Roemenen, twee Letten en twee Nederlanders. Ze maakten een tocht door Albanië, Macedonië en Noord-Griekenland. Op hun t-shirts stond: No road, no problem.
Het zou vandaag warmer worden dan gisteren, maar tot 13.00 uur leek het er niet op. Gelukkig brak het zonnetje door en werd het lekker warm. Wilma heeft twee wasmachines aan het werk gezet. Mike kon een waslijn spannen tussen drie bomen en met het zonnetje en een beetje wind was de was zo droog. Na 14.00 uur heeft Mike de elektrische vouwfiets gepakt om naar het klooster Agios Nikolaos Anapafsas(H.Nikolaas) te rijden. Het klooster is van 1490, maar men denkt dat het gebouwd is op de overblijfselen van een ouder klooster. Het is een klein klooster op een kleine oppervlakte, dus is er meer in de hoogte gebouwd.
Wilma bleef lekker op de camping. Ze heeft het nog steeds benauwd en hoest nog veel. Vanmorgen hebben we boodschappen gedaan en zijn ook langs de apotheek geweest. Wilma heeft een drankje meegenomen en het lijkt te werken. Verder hebben we weinig meer gedaan. Lekker languit in het zonnetje, oogjes dicht, boekje lezen, puzzeltje oplossen. Lekker relaxen en 's avonds uiteten in het restaurant van de camping. Wat hebben we het toch goed.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Jeeee, ik kan het volgen xxx

Mandy 2017-10-07 08:52:13

Hi lieverds! Jullie maken echt leuke dingen mee, behalve dan het gesnotter van arme Wilma want dat kost veel energie. Prachtig hoor Mike die foto's van het Nicolaas klooster. Kon je daar nog komen met de fiets of is het alleen voor de wandbeklimmets te bereiken? Of is die foto ban dat hek en uitzicht vanaf het klooster genomen. Afijn beterschap Wilma en lekker rustig aandoen en ik geniet weer mee!

Inge 2017-10-08 12:56:20
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.