Horta

Portugal, Horta (Angústias)

Vanmmorgen worden we al vroeg gewekt er zit een mug op de kamer en die heeft Albert al flink te pakken gehad. Na de jacht op de mug zijn we alle twee wel klaar wakker en besluiten we om er maar uit te gaan en een ontbijtje te gaan eten. Na het ontbijt pakken we ons boeltje weer in en checken we uit. De bagage mogen we hier achter laten zodat we daar niet de hele dag mee hoeven te zeulen. We hebben op de kaart gezien dat er een waterval net buiten Horta moet liggen, hier gaan we eerst naar toe. We denken dat we hem gevonden hebben maar hij staat helemaal droog. Vervolgens lopen we naar de andere kant van Horta voor een mooie wandeling die we gisteren gezien hadden. Het blijkt een prachtige wandeling te zijn met mooie uitzichten over diverse baaien en de haven, hierna zetten we weer koers naar Horta waar we bij Peters' sport bar ( de meest bekende tent hier) een verlate lunch eten. Maar lang niet de beste lunch.
Als we de lunch ophebben en nog wat winkeltjes in en uit zijn gegaan is het tijd om langzaam aan weer richting de veerboot te vertrekken die ons terugbrengt op Pico. Voor ons laatste nachtje hebben we een b&b aan zee geregeld een heerlijk plekje. Morgen beginnen we aan onze reis terug naar huis.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Droge watervallen hebben wij gezien in Noorwegen. Dat krijg je na een warme zomer met weinig regen.

Harm en Hilma 2018-09-27 23:51:33
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.