Ons rijhuis verplaatst naar Taroudant.

Marokko, Sidi Dahmane

Dag 83.
Donderdag 3 april.
Heel wat beter geslapen dan de voorbije nacht . Na ons gebruikelijk yoghurt met muesli ontbijt en een douche in onze koets doen we het nog even rustig aan. We nemen nog maar eens afscheid van onze goede vriend Frank en mogelijk is het voor de laatste keer in Marokko. Alhoewel je weet maar nooit waar Frank naartoe rijdt.
We vertrekken om 11u 30 richting onze bestemming van vandaag nl. Taroudant. In Aouir stoppen we even om wat fruit te kopen o.m. bananen, kiwi's en peren evenals wat tomaten.
Als we ongeveer ter hoogte van de Carrefour in Agadir zijn is het 12u30 en we draaien er de parking op om er te lunchen. Het omeletje en spiegelei smaakt heel lekker met le pain d'orde of gerstebrood. Na onze lunch stap ik nog even binnen in de Carrefour om gember en klontjes te kopen en ik profiteer ervan om nog een extra pain d'orde te kopen en ik breng voor Rietje en mezelf een magnumijsje mee.
We vertrekken daarna om 14u naar Taroudant. Vanaf de afslag naar de luchthaven van Agadir volgen we een viervaksweg naar Taroudant.
Geen speciale bezienswaardigheden onderweg en evenmin boeiend landschap maar dat heeft als voordeel dat we goed vooruitkomen.
Vandaag warmer dan gisteren tot 25 graden.
Rond 15u 30 arriveren we op de Grand Camping de Taroudant waar de gardien ons hartelijk met kussen begroet. Hij kent ons natuurlijk van onze vorige bezoeken hier.
We lozen eerst ons vuil water en laten eveneens onze watertank leeglopen en vullen daarna onze tank met proper water.
We doen het kalmpjes aan en chatten lang met onze goede vriendin Isabelle.
In het restaurant Espèce Azul naast de camping kan je lekker eten. Rietje bestelt er gegrilde dorade en ik poissons grilles. We bestellen er frietjes bij maar die worden vooraf opgediend samen met enkele kommetjes met sla en worteltjes.
Het is heel lekker maar de porties zijn eigenlijk veel veel te groot.
Tijdens het wachten op onze maaltijd chat Rietje met haar broer Paul en we horen ook Griet en Luka.
In de camper kijken we naar enkele vlogs van De Vloggende Bestemming in Marokko en daarna nog een filmke op netflix.
Laat naar bed na middernacht.
Vandaag 111 km afgelegd.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Amaai is die vis voor een persoon lekker

Hilde 2025-04-04 11:41:10

Inderdaad een rijkelijk gevulde tafel voor de Tsarenfamilie. Goeie reis Frank. Ja we komen jaloers van jouw speelgoedje. Zo zie je maar Ciske wat een Magnum allemaal kan teweeg brengen he! Amaai jullie krijgen wel een warme verwelkomingsgeschenk. Doe de groeten aan Nanouk van haar neefje Poesjkin die 2 nachten inBergues doorbracht en nu een nachtje in esquelbecq en dan terug naar zeetje want de paasvakantie doet zijn intrede.

Tsarina 2025-04-04 12:25:37

Ciske kan nog altijd goed koken. Is dat thuis ook zo ? Groetjes 😘🙋‍♀️

Hilde en Dirk 2025-04-04 14:41:14

Nee Hilde thuis is dat heel wat minder.

Reizen.met.Rietencis 2025-04-04 15:47:30

Rietje amuseert zich blijkbaar met de hoge drukspuit. Rustig ritje naar Taroudant met een warme welkom op de camping. Jullie bordjes waren goed gevuld vandaag.

Ingrid en Didier 2025-04-05 00:35:51
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.