En wij verder richting het zuiden.

Spanje, Amposta

Dinsdag 22 02 2022
Vandaag gaan we verder reizen richting zuiden. Rietje vindt eindelijk een oplossing om Radio 1 te ontvangen via onze satelliet met dank aan Wim en een ander lid van de Frankia Cruisers. Astra 1 in plaats van Astra 3 biedt de oplossing. We vertrekken om 10u45 uit Prenafeta. We hebben sinds ons vertrek al 2052km afgelegd en het totaal aantal km met onze nieuwe koets is 11182 km.
We rijden richting Tarragona en in Salou zoeken we een Lidl om wat inkopen te doen. We eten er op de parking en kiezen een bestemming voor vandaag. We besluiten richting het nationaal park van de Ebro delta te rijden. In Amposta is er een camperplaats aan het restaurant La Casa de Fusta en het bezoekerscentrum.
Op weg naar de camperplaats is de weg onderbroken zodat we in eerste instantie eerst terugkeren naar Amposta, waar de Gps ons terugstuurt naar dezelfde onderbroken afslag. Inlichtingen gevraagd in een restaurant en er toch kunnen doorrijden.
Op de camperplaats staan een 15 tal andere campers en de kostprijs voor een overnachting is 9€.
We nemen nog een laat vier uurtje: een lekkere ananas (cadeautje van Theo) en een mandarijntje.
Als avondeten zijn het Sushi’s uit de Lidl.
Vandaag is het een intrieste zwarte dag voor muziekliefhebbers : Mark Lanegan, één van mijn grote idolen, is op 57 jarige leeftijd overleden. Zijn doorrookte diepe stem kan je uit duizenden herkennen. De oorzaak van overlijden is niet bekend, maar zijn zwaar drugs- en drankmisbruik zal zijn leven waarschijnlijk wel hebben verkort. Hij was sinds een tiental jaar volledig clean. Corona heeft hem een tijd geleden ook te pakken gekregen, zelfs een tijd in coma en tijdelijke doofheid. Hij had ook een bijzondere band met België met veel Belgische muzikanten in zijn groep en Borgerhout was dan zijn verblijfplaats en den Trix zijn repetitieruimte.
Veel show verkocht Marc niet op een podium. Onbeweeglijk stil omklemde hij met beide handen zijn microfoon, maar zijn stem maakte alles goed. Na zijn optredens was er ook weinig contact met zijn fans. Lang geleden, in de Botanique, had ik toch het geluk een paar van mijn cd’s te laten signeren en oog in oog te staan met mijn held.
Een immens verlies. RIP Mark.
Vandaag werd ook bekend dat Gary Brooker op 19 februari is overleden. Hij was de zanger van A whiter shade of pale van Procol Harum. De groep was zeker geen one hit wonder. Hun plaat Grand Hotel is voor mij één van hun beste platen.
Om het moment 22 O2 2022 22u 22 te vereeuwigen ben ik spijtig genoeg te laat.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Het is hier stil zonder jullie! Wij hebben enorm genoten van jullie bezoek en leuke babbels 😘

Myriam 2022-02-23 11:02:28

tja, gelukzakken !!!!

edith 2022-02-23 11:31:00

Ha, Chloƫ is ook mee.

Hilde 2022-02-23 12:48:10

Hm hm ciske is in zijn nopjes. T ziet er dan ook kleurrijk en lekker uit. Amaai reeds 11000 km .... met jullie luxekoets De tsaren genieten van hun middagdutje terwijl mama mooie werkjes maakt. Een ideaal gezinnetje in hun huisje op wieletjes

Tsarina 2022-02-23 21:00:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.