Ja we konden het niet laten om nog een dag te blijven.

Spanje, San Javier

Goed geslapen op de achterliggende parking van het winkelcentrums Dos Mares. Rietje wil nog eerst naar de kapper in Dos Mares en zonder afspraak kan zij hier haar coupe laten bijwerken voor slechts 20€. Daarna doen we inkopen in de Lidl waar we het lekkere centeno( rogge) brood kunnen kopen. Het aanbod aan bioproducten is hier toch opmerkelijk groter dan in België.Op de terugweg kan Rietje het niet laten om een Chinese tienda binnen te springen en zij koopt er wat prulletjes zoals stylo’s om aan kinderen uit te delen in Marokko en zij koopt daar eveneens 2 beha’s. Rond 13u00 komen Gerrit en Marina ons oppikken en rijden we naar het bekende shoppingcentrum La Zenia. We vullen daar onze hongerige maag met een paëlla voor ons en vis voor Marina en Gerrit. Rietje scoort er een super goedkoop hemd kleedje (slechts 5€) en Marina vindt haar gading in een Guess winkel.
Rietje mag nog eens met de cabrio tot aan onze camper rijden. Onze tsaren zullen nu wel goed uitgeslapen zijn, na opnieuw een ganse namiddag alleen in de camper.
Als afscheid drinken we nog een gin tonic in onze tsarenkoets.
De temperatuur is hier niet slecht maar met de oostenwind is het hier toch frisjes. Het kan beter maar hopelijk rijden we morgen naar warmere oorden.
In Marokko is het nu ook niet super met in het begin van de week grote zandstormen en nu veel regen waardoor heel wat wegen in het zuiden niet berijdbaar zijn. Maar daar zijn we nog bij lange niet.

Geschreven door

Al 11 reacties bij dit reisverslag

Dat zou nog iets zijn, rietje prive chauffeur. Het was ne leuke dag

Marina 2023-02-16 22:02:43

Dat is een idee, Marina.

Patrick 2023-02-16 22:11:06

Mooie snit hoor Rietje 👍volgende aankoop Rietje voor de Cabrio gaat je goed, toppie 👌❤️💚💙

Dirlie 2023-02-16 23:21:23

Mooie coupe Riet !!!

Isabelle b 2023-02-16 23:45:55

Mooi kapsel. Jullie hebben blijkbaar meer winkels gezien in de zenia dan met ons.Had ciske huisarrest?

Marina en jos 2023-02-16 23:54:25

Mooie coupe! 👍🏻 toch wel eens iets anders he zo een cabrio idpv een camper 😊

Chloë 2023-02-17 06:38:26

🤣🤣🤣

Anne Van Heddeghem 2023-02-17 06:40:13

Wauw , wil ik ook eens in meerijden . 😎

Hilde 2023-02-17 10:09:00

Hallo daar Marokko vrienden het ziet er daar gezellig uit met de vrienden en maar windelen eten en drinken, naar het kapsalon een beetje rondtoeren in een cabrio, t'zal gaan zeker. Riet ge past in die cabrio, maar in de tsarenkoets zit ge al even mooi. Riet die stylo's voor de Marokkaanse kinderen, pas op die worden ook gebruikt om die mineralen gesteenten mee blauw te kleuren. Zo denken veel toeristen dat ze iets speciaals hebben gekocht. Bedot zijn ze godverdomme. Maar goed laat ons hopen dat ze in handen komen van kinderen die ze gaan gebruiken om te schrijven. Allé dat het jullie goed gaat en hou het veilig.

Didier 2023-02-17 16:15:41

Een diva in de cabrio met een hip coupje.... dit moet Rietje zijn. Met een glimlach vol mooie tanden. Over die BH kan enkel Ciske van meepraten hihi Jullie vrienden zijn ook happy met jullie bezoekje en wellicht de tsaren ook. Fijn om gelukkige mooie mensen samen te zien.

Tsarina 2023-02-17 18:59:00

Wijs ! Leuke ervaringen ! Geniet ervan folks !

Pascal 2023-02-19 09:55:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.