Geschreven door Reizen.met.Rietencis
Wat vinden jullie van de koets, achterzijde dan
Gerrit 2023-12-22 07:41:00
Oeijejoei jullie vrouwen kunnen wel smoelen trekken !!!!! A ha is Ciske dan tot bezweken onder de fietshelm? En dan nog een tas erbovenop.... t was dan toch niet allemaal ontgoocheling.... BTW Charlotte heeft me echt ontgoocheld want haar outfit was gewoonweg ordinair ten aanzien van die extravagante kledy van de voorbije dagen . Geen apotheose...jammer. Nu blijft nog de Nederlandse slimste mens over om naar de kijken. Geen nood Ciske jij zal zeker nog iets mooi s voor jouw lief vrouwtje vinden. Geef de moed niet op vriend. Vandaag komt ook nog.
Tsarina 2023-12-22 09:11:42
Hallo dag vrienden, zo te lezen kan het niet alle dagen kermis zijn. Nanouk die past natuurlijk niet in een draagtas, dus mag niet binnen. Discriminatie. kleine honden daar vallen mensen over en van grote honden zijn ze bang. T's altijd iets met die tweevoeters. Ja pech bij het winkelen niets te vinden, wel die kermis zal ergens anders staan. Cis kreeg een nieuwe helm, eindelijk toen ik u iedere keer zag met dat ding op uw hoofd, dacht ik aan Calimero. Maar dan veel te groot en met veel te kleine eierschaal op zijn kop. Eigenlijk wel plezant om te zien. Maar t'is niet eerlijk. Gelukkig dat er nog Japanners zijn in Spanje anders hadden jullie nog geen eten ook. Wat betreft de slimste mens, ja sorry mensen maar ik ben geen grote Tv kijker, als ik twee uur Tv kijk op een week ben ik dik gelukt. Ja u leest het goed er zijn rare mensen en heel rare mensen op de wereld. Ik ben daar één van. Maar niet getreurd, trek het u niet aan en amuseer jullie verder.Tot de volgend Didier & Ingrid. In het leven is het beter van mooie momenten te hebben. Dan veel dingen.
Didier 2023-12-22 09:21:33
Hallo daar is Spanje. Betreft die rare mensen. Wel eigenlijk ben ik gewoon prettig gestoord. Wat ook normaal is, want al onze vrienden zijn ook prettig gestoord. Dus ligt de schuld niet alleen bij mij.
Didier 2023-12-22 17:50:17