Kuren

Spanje, Murcia

Vandaag relaxen in Los Baños de Fortuna. Frisjes deze morgen maar Laura zal het vlug opwarmen.
Rietje is al vroeg present maar de piscina’s zijn slechts open om 9u30. Daarom ontbijten we eerst en daarna gaan we even profiteren van de warme baden.
Zowel Rietje als Marina zijn hun badsloefkes vergeten en we rijden met onze e-bikes naar het dorp Fortuna op zoek naar slippers. Gerrit rijdt mee met zijn elektrische zitstep.
In Fortuna is er gelukkig een schoenwinkeltje waar de señora’s nieuw badschoeisel vinden. Op een terrasje drinken we in het zonnetje koffie en thee en rijden daarna terug naar de camping, een kort ritje van in totaal praktisch 10 km.
Het is ondertussen stralend weer en we lunchen buiten in het zonnetje.
En daarna genieten we van de december zon in een temperatuur van ongeveer 20 graden.
Daarna vergezelt Gerrit ons naar de warme baden. Lekker relaxen, wat kun je nog meer wensen.
Rond 17 uur begint het stevig af te koelen en we drinken ons aperitiefje in de camper.
Gerrit en Marina gaan vanavond opnieuw op restaurant en Rietje gaat natuurlijk mee. Ik heb geen andere keuze dan ook mee te gaan.
Nanouk mag ook mee op restaurant vandaag.
Lekker gegeten en nu verslag schrijven en daarna naar De Slimste Mens kijken. Benieuwd wat voor outfit Charlotte Adigéry vandaag zal dragen.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Weer moeten koken onder dwang dus.

Patrick Van Olmen 2023-12-19 21:57:58

Hallo dag Nomaden. Ja raar nomaden die naar een kuuroord gaan in plaats van rond te trekken. Maar goed alles kan niets moet. Relaxen mag ook eens. En terug De Cis die kookt. Ongelooflijk, ik weet niet of hij het verschil kent tussen een raap en rode biet. Cis eens proberen witloof stoven en er rode biet bijvoegen en dan in de blender. Geen kat die dan weet wat hij aan het eten is. Gezellig. T'is nu 23 uur en die zwans dat komt door de vermoeidheid. Allé Riet, Marina, Gerrit en Cis. Heef er nog eene lap op. Tot de volgende kook wedstrijd. Hou het gezond. Didier & Ingrid. Gaat het niet zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.

Didier 2023-12-19 23:19:24

Zalig baden en opletten Ciske, straks kan zus niet meer koken 😉🤣

Anne 2023-12-20 06:46:08

Hihi Nanoukske terwijl jij zo gefixeerd naar je vrouwtje keek lag er eentje achter je naar jou te kijken. Dit kaasje lijkt me een goed idee en t zag er ook smakelijk uit. Gelukzakken... in zo'n stralende zon in de super spa vertoeven . Gans België is hier jaloers. Ja Ciske t is bijna kerst dus een beetje meer koken is voor jou geen probleem he. Jullie glinsteren in jullie vel .

Tsarina 2023-12-20 08:59:43

Zorgeloos genieten dit is het paradijs op zichzelf... niet. Geniet er 200 % van

Tsarina 2023-12-20 09:27:36
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.