Geschreven door Reizen.met.Rietencis
Van een chanceke gesproken dat dit idd niet 'on the road" is gebeurd. Weer een nieuwe ervaring en hopelijk voor de eerste en laatste keer tijdens deze trip. 🤞
Leen 2023-04-10 08:42:54
Dag Marokko vrienden van pech gesproken Hadden wij er geweest had ge geen garagist nodig. Ik heb alles bij om een tap in te trekken, ja ik heb zelfs een kleine compressor bij die in enkele minuten zo een band op pompt. Ik denk dat het de zelfde maat is als die van ons. De motor van de camper moet wel stationeer draaien anders trekt die compressor uw batterij leeg. Dan problemen met uw batterij die kan zo stuk gaan. Die is niet zoals een semi tractie batterij die ze gebruiken in het woongedeelte van motorhoms.. Die mogen al eens leeg lopen. Dat was dan vandaag eens een technische uitleg voor Cis. Die zal denken ik bel wel een garagehouder op en kijk liever naar iemand die werkt dan het zelf te doen. Ja ik kan moeilijk zeggen dat hij ongelijk heeft. Ja met een rosé wijn in de hand, zien werken, natuurlijk ge zijt op reis om te genieten en niet om te werken. zeg en pas op waar dat ge rijd in het vervolg. Er is plaats genoeg naast die vijs of nagel. Dat het jullie goed gaat en blijf maar genieten van de Maroc.
Didier 2023-04-10 09:44:54
Wat een geluk dat jullie op een camping stonden. Verplichte rustdag maar super foto's. Alle dan weer vooruit. Wel mooi aan de zee. Hier nog altijd koud. Nog 2 weken en weer normaal leven. Vind dat lang 1 maand ramadan als je het niet doet. Knuffel aan de tsaren. Zie uit naar jullie verder avontuur.
Benina 2023-04-10 09:47:56
Ja, dat is nu eenmaal reizen met de camper: als er zo iets gebeurd kan je niks anders doen dan kalm blijven en het laten oplossen. Een kruissleutel meenemen dat is wel een zeer goede tip! Wij hebben geen nivelleer-systeem maar ik heb altijd een “ domme kracht “ mee. Hopelijk hebben we dat nooit nodig. Gisteren konden we hier ook wat van het zonnetje genieten op ons terras, het was zalig! Vandaag weer grijs en koud. Straks komt er nog regen bij! Brrrr. Geniet maar van het zonnetje ☀️☀️☀️. Groetjes Dirk en Lieve.
Dirlie 2023-04-10 12:12:54
Bedankt voor de Paaswensen. Ja t ziet er een lekker bordje uit met zeer mooie wandschilderingen. Toch fijn om zo te eten. Jammer van die nagel . Maar weer eens een probleempje opgelost en dit ook nog gratis. Zo hebben jullie meer tijd om met de vrienden door te brengen. Uiteraard is het niet plezant om te vertrekken en te zien dat er iets niet juist is. Ik zou ook stressen. Maar ja jullie zijn met zijn tweetjes en dit maakt ook het verschil. Geniet van een fijne Paasavond . Dikke chocoladezoen.
Tsarina 2023-04-10 18:54:30