Murcia aan de Ikea, dat is het leven van gepensioneerden.

Spanje, Murcia

Buiten alle verwachting toch opvallend rustig deze nacht op de camperplaats bij de Ikea in Murcia.
Na het ontbijt met havermout met appel en banaan, chatten we lang met zus Chris en schoonbroer Jan. We zijn een dag te vroeg voor de verjaardag van schoonbroer Jan maar wel op tijd om hen te feliciteren voor hun 37ste huwelijksverjaardag vandaag.
Daarna verplaatsen we onze camper naar een vrije plek op de officiële camperplaats en staan nu naast 2 Vlaamse camperaars. Met één van hen maken we een leuke babbel en voor we er erg in hebben is het 14 uur en hoog tijd om een boterhammetje te eten.
Daarna gaat Riet naar een Aziatische winkel hier vlakbij, terwijl ik bij de tsaren blijf en ondertussen gezellig blijf babbelen bij het ander Vlaams koppel, Eddy en Roos uit Ninove. Eddy herkent ons van een weekend op de camperplaats in Westvleteren, waar we blijkbaar vorig jaar elkaar hebben ontmoet.
Rond 18 uur gaan we nog even naar de Decathlon en daarna is het tijd voor het avondeten en avondwandeling met de tsaren.
Vanavond kook ik opnieuw en het wordt een Japans restaurant waar we een buffet á volonté nemen. Je kan er kiezen uit meer dan 100 verschillende gerechten. Je maakt hieruit een keuze en dan wordt dit aan tafel geserveerd. En dit zoveel als je maar wil. Het is super lekker en we betalen hiervoor 42,40€, inclusief de fles vino blanco de la Casa van 8,50€.
Leuke mensen ontmoet vandaag. Meer moet dat niet zijn!!!!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Het leven kan hard zijn voor gepensioneerden! πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜˜πŸ˜˜

Dirk en Lieve 2022-03-08 23:35:44

Ik zou het niet kunnen, gepensioneerd zijn 🀣🀣🀣

Anne Van Heddeghem 2022-03-09 06:45:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.