Mazarrón

Spanje, Mazarrón

Deze nacht minder goed geslapen. Allesbehalve sound of silence maar tamelijk woeste zee en dit vlakbij de camper. ‘S Nachts is Riet opgestaan om de schotelantenne naar beneden te doen.
De ene na de andere camper vertrekt. Ook Tom en Joke, onze Nederlandse buren. Zij komen al afscheid nemen terwijl wij nog aan het ontbijten zijn. Geen muesli ontbijt maar toast met spinazie roerei.
We vertrekken rond 10u45 en onze bestemming wordt Mazarrón. We moeten de volledige lagune terugrijden richting Cartagena en de binnenzee is opvallend rustig in tegenstelling tot de woestere open zeekant.
Net voor Cartagena maakt onze gps een rare kronkel en stuurt ons richting Murcia en maken we een grote omweg via Fuente Alamo.
In Puerto de Mazarrón doen we eerst nog inkopen in een Lidl en reserveren we telefonisch een plaats op de Mazarrón Camper Area.
Gelukkig misschien want de camperplaats staat goed vol. We nemen een staanplaats zonder elektriciteit waar we echt rustig staan. We ontmoeten er een Duitse vrouw met een jonge deerhound van 11 maand en zelfs de Nimrod komt er goed met overeen. Het dier heeft recent een maagkanteling gehad en is na de operatie nog ingepakt.
De lucht ziet er ondertussen heel speciaal uit. We zitten precies in Merzouga in de woestijn en het zand uit de Sahara is blijkbaar onderweg naar België.
Het is 15 uur en we moeten nog middageten. We maken nog een wandeling met onze tsaren en doen een kort praatje met een Belgisch koppel dat hier op de camperplaats staat met hun 3 Borzois.
De heel speciale lucht maakt het vandaag vlug donker en we chatten even met Dirk en Lieve en ook met Dimi.
Rietje maakt een wat heb ik in mijn koelkast gerecht: gevulde avocado met komkommer, kersttomaten, ei en nog overschot van wortelpuree.
De temperatuur vandaag is ongeveer 18 graden maar voelt veel frisser aan.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Och arme deerhond. gelukkig is hij niet dood en wat schitterend dat de Nimrod een mooi ingepakt vriendinnetje heeft gevonden. De hemel is inderdaad buitenaards...heel mooi vind ik. Waar blijven de foto s van de 3 barzois in 1 mobilhome ? Moet je morgen zeker fotograferen he Riet . Ik zie er reeds naar uit. Slaap maar rustiger deze nacht zonder satellietpauze... Ciao

Tsarina 2022-03-14 21:59:25

Het Saharastof wordt hier voor morgen voorspeld .

Hilde 2022-03-15 14:23:16
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.