San Javier
Vele campers overwinteren hier gedurende 3 of 4 maanden. Soms vliegen ze efkes naar huis heen en terug, goedkoper dan heen en terug rijden.
Om 10 uur hebben we afgesproken met Johnny en Marina en na een koffie zijn we met de cabrio van Johnny naar de Mercadona gereden om onze inkopen te doen o. m. mosselen, sardienen en zalm voor de barbecue en in een elektronica zaak een sd kaartje voor Riet.
Daarna zijn we nog naar Marina de Salinas gereden waar we prachtige jachten konden bewonderen en de ene al wat groter dan de andere. Aldaar een koffie en thee gedronken op een terrasje in het zonnetje. Op de parking vlak aan zee staan eveneens enkele motorhomes( mooie parkeerplaats maar geen voorzieningen)
Terug op de camperplaats eerst een aperitief gedronken: gin tonic en voor Johnny fanta.
Voor de nieuwe barbecue hebben we nog niet de nodige aansluitingen zoals een darm en ontspanner, zodat Rietje noodgedwongen de vis in de motorhome moet klaar maken. Toch heel lekker met eerst mosselen, daarna sardienen, gamba’s, langoesten en tenslotte zalm.
Een hele namiddag geprofiteerd van de zon. Rond 17 uur werd het toch wat frisjes. Vooral Johnny houdt niet van kou en we hebben samen nog even binnen in de camper een koffie en thee gedronken tot onze gasten rond 17 u 30 vertrokken zijn.
Verder was het een heel rustige avond o.m. gechat met Geert en als avondmaal alleen wat appelsienen en mandarines gegeten.
Nog naar een film gekeken op TV nl. Pompeï. De verbinding was tijdens de film verbroken, maar gelukkig was hij eveneens op Netflix te vinden, zodat we zo verder konden kijken. Mooie film maar niet echt realistisch.
Na een heel gezellige dag slechts laat om 0u40 in onze bedstee.
Geschreven door Reizen.met.Rietencis