Net uit ons bed en daar was Rachid al met de verse warme broodjes. Geen muesli dus maar een broodjes ontbijt. Na onze douche gechat met Geert, Dimi, Paul en Griet. Edith en Nadine daarentegen reageren al verschillende dagen niet snik, snik.
Daardoor iets later vertrokken dan voorzien nl. 10u30, maar het was leuk ze eens te horen.
Onze bestemming is vandaag Zagora en eventueel verder tot Hotel Sahara Sky om naar de sterren te kijken. Het landschap is opnieuw anders met in het begin hier en daar akkers waar groenten worden geteeld. Bewonderenswaardig hoe men er hier in slaagt iets te oogsten op deze barre grond. We passeren ineens een karavaan dromedarissen, gepakt om een tocht te maken met toeristen. Even gestopt voor een foto en de begeleiders hebben honger en dorst en we hebben ze wat water en brood gegeven. Het landschap wordt terug woestijn en we zien nog verschillende kuddes dromedarissen. In Tata gestopt om geld uit de muur te halen en wat inkopen gedaan. Na de lunch verder richting Mhamid. Gestopt aan hotel Sahara Sky om Patrick, die we kennen van vorig jaar, te vragen of het een goede periode was om naar de sterren te kijken. Pech want er werd een grote groep verwacht, zodat we ineens doorgereden zijn naar Mhamid. En onderweg opnieuw veel dromedarissen met kleintjes. Er is blijkbaar genoeg regen gevallen om een goede mariage te hebben.
We worden er hartelijk verwelkomd door Hassan en ook Eddy en Myriam, die hier vanmiddag gearriveerd zijn. De camping staat praktisch vol met een grote groep Duitsers, maar Hassan geeft ons nog een voorlopig plaatske en morgen zal de camping praktisch leeg zijn, als de groep is vertrokken en kunnen we een betere plaats uitkiezen. Rietje heeft voor Hassan een ingelijste foto meegebracht van de schilderij, die zij van Hassan heeft gemaakt.
Eddy en Myriam nodigen ons uit voor een aperitief en een leuke babbel. Hassan heeft weinig tijd omdat hij de trip met de Duitsers moet voorbereiden, zodat we geen welkomsthee hebben gedronken, maar de Ricard smaakt zeker zo goed.
Isabelle en Riet maken daarna vlug ons avondeten met de overschot van de tajine van gisteren en een lekker slaatje erbij.
Vandaag 218 km afgelegd en het was warm vandaag tot 25 graden.
Geschreven door Reizen.met.Rietencis