We doen er nog eentje bij.

Marokko, Et-taous ⵟⴰⵡⵙ الطاوس Auberge des Pyramides.

Spreuk van de dag:
Er zit zoveel liefde in vriendschap.

Vandaag zondag 18 maart.
We vertrekken vandaag na 11 nachten uit Merzouga en vragen aan Ali om de rekening te maken. Rietje gaat nog met Ali op de foto en dan beginnen we op te ruimen. Er vertrekken nog een paar campers zodat we hier praktisch alleen staan. En waarom dan niet blijven. We voelen ons hier zo goed dat we ons vertrek nog een dag uitstellen
René, de Zwitser, waarover we in een vorig verslag spraken, vertrekt vandaag met zijn quad via pistes naar Marrakech. Een speciaal maar zeer aimabel man. Ik ga zijn avonturen via zijn website zeker volgen.
Rietje maakt haar eerste probeersel in macramé eerst met koord en daarna met het gevilt haar van Nimrod. Niet gemakkelijk!
Rond 13:30 vallen er enkele regendruppels. We horen ook wat gedonder, gevolgd door een kleine zandstorm. We moeten in onze koets vluchten, maar gelukkig is de storm van korte duur.
Onze dag vullen we in met wat chatten met de jarige Lieve, Paul, Tsarina en dochters Mieke en Chloë en Gart.
We maken met onze tsaren, zoals gewoonlijk, een mooie avondwandeling door de duinen.
Ons laatste 2 biertjes delen we met Ali en babbelen wat met een Zwitserse vrouw, die sinds een achttal maanden reist met haar man en 2 jonge kinderen van 3 en 1,5 jaar. Zij hebben geen huis meer in Zwitserland en reizen met hun auto met daktent.
Tof!
Maximum temperatuur vandaag: 25 graden.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Hallo daar zwervers in de Maroc. Natuurlijk moeten jullie blijven, het is de gemoedstoestand van de dag die je moet volgen. Terug mooie foto's ,vooral die van, ik zal de weg wel tonen. ik zou zeggen een wedstrijd foto. Alhoewel ik niet zo voor wedstrijden ben in de fotografie. Wedstrijden zijn voor sportmensen en voor Paarden. Misschien ook voor Dromedarissen.Ge moet niet gehaast zijn jullie zijn op reis . Niet op de vlucht. Cis ouwe rocker en fan van The Rolling Stones. Wel wij vieren nu de verjaardag van één v/d bekendste albums uit de 20ste eeuw. The Dark Side of the moon. Muzikaal blijft het na al die jaren boeiend en hedendaags. Wat is het geheim van The dark side of de moon, Pink Floyds meesterwerk. Wil je meer weten luister dan even naar de Podcast van De Standaard .Voor mij de beste die er ooit is geweest. Oei nu ga ik commentaar krijgen. Maar t'is wa da t'is, da t'is wat t'is. Zeg vrienden dat het jullie goed gaat, maar hou het veilig. Ingrid & Didier.

Didier. 2023-03-18 22:13:32

Wooww….reizende in een auto met daktent! Klinkt bekend in de oren! Weet je toevallig de naam? Wijzelf zijn weer al enkele dagen thuis en dus ècht op vakantie! Over drie weken vertrekken we naar Libanon (inshallah) en genieten van het niets doen! Nou ja…op de verjaardagen, jullie volgen en een fotoboek van Jordanië maken na, natuurlijk..! Een fijne zondag!

Jan en Erna 2023-03-19 08:31:57

Hallo jullie worden echte nomaden prachtig. Aime die mensen die geen huis meer hebben. Kunnen ze het mijne kopen. Geniet van jullie foto's.

Benina 2023-03-19 09:02:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.