Geschreven door Reizen.met.Rietencis
Oei ze liggen even op de leiband ..niet verantwoordelijk voor de nachtelijke gevolgen hihi Wat een verrassende ontmoeting dat het koele weer doet vergeten. Mooi zo Ja op de camping hebben ze jullie uitgekleed en de tsaren moesten er ook hun pootje bijdragen . Amaai 4 euro Nu ja vandaag zal het fantastisch worden met de gasten . Succes en Geniet
Tsarina 2022-04-11 08:00:22
Toch echt wel pech met die Spaanse versie van aprilse grillen. Al goed dat het gezelschap en de Duvel veel goed maken. Geniet van het weerzien met C, M en D morgen!
Leen 2022-04-11 09:30:58
Hoihoi, het ziet er daar gezellig beduveld uit! En Ciske met zijn wilde lokken lijkt ons in superform! Top zeg ! Geniet ervan lieverdjes ! Leuke verwachtingen deze week! Wij zijn met Pasen in Westende, eindelijk eens weg! Wij sturen jullie alle liefs door, Dirlie ☀️🌴🍹🍻😘
Dirlie 2022-04-11 09:39:28
Hallo Spanjaarden, ja Cis 22€ plus 4€ voor de honden is behoorlijk duur en dit buiten het seizoen. Dat is dan even pech hebben. Maar Cis ge kunt het niet allemaal hebben, veel geld één mooie auto en één mooi vrouw. Ge moogt al tevreden zijn, dat laatste hebt ge al. Een mens moet oppassen wat hij zegt hé. Ja dat ge nu moest twee Yorkshire-Terriër met een rood strikje op het kopje kopen, dat zou toch goedkoper zijn ,daar kunnen ze toch geen 4€ voor vragen voor zo een spring in het veld dwerg? Allé tot de volgend . T'amusement met de dochter.
Didier 2022-04-11 09:45:30
Ze zijn op komst met wat vertraging . Hopelijk wordt het vandaag nog een mooie dag .
Hilde DL 2022-04-11 10:28:27