Geschreven door Reizen.met.Rietencis
Heel mooi maar zo koud dicht kruipen. Wat een geschiedenis wauw
Benina 2025-01-14 21:58:55
Hallo dag Marokko vrienden. Zo te zien hebben jullie er terug één mooie dag op zitten. Wel de moeite het kasteel en voor maar 7€ inkom, dat is nog eens een democratisch prijs. Ja Cis ouder worden daar hoort vergeten er ook bij. Uw oortjes vergeten, om naar de muziek te luisteren. U heb mij nog verteld dat het was om Riet niet te horen zagen. Of niet soms ? Ja je gaat nog voor de spiegel staan en u afvragen van godver wie is da nu .Grapje. jullie zijn goe bezich. Houden zo. Ingrid & Didier.
Didier. 2025-01-14 22:14:29
Je kan oortjes kopen in de meeste tankstations. Deze kosten niet zo veel en dan kan je deze laten liggen in de camper 😉
Anne 2025-01-15 06:52:48
Een heel fijne reis gewenst. ontdek veel nieuwe zaken en geniet tenvolle
Magda De Schepper 2025-01-15 08:24:12
Wij vergeten ook altijd iets als we op reis zijn. Kan het filmpje niet openen ,boodschap privé verschijnt. Misschien iets in de instellingen veranderen .?
Isabelle b 2025-01-15 08:26:35
De tafel was reeds gedekt . Frank zijn quiches gingen daar met een "royal" touch gesmaakt hebben. Door de eeuwen heen wil iedereen elkaar overtroeven en bouwden ze hun stukje geschiedenis bij. Mooi toch Misschien een tapijtje bij van Brugge ? T blijft toch een fantastische motorhome . Zelfs bij zo'n oud monument past hij nog in t kader. Ja ik hoorde het gisteren ook dat als u naar Auchan wilt dan moet u een vignet. De wereld staat op zijn kop en wat hangt er zowat van schadelijke golven en stoffen boven onze " kop" ( hoofd ) Nu ja niet aan denken maar vol enthousiasme de wereld verder ontdekken is nu prioriteit.... Dus doen
Tsarina 2025-01-15 09:57:27
Mooie foto's van het kasteel! Leuk dat we het op deze manier mee kunnen bezoeken. We genieten er mee van.
Chris 2025-01-15 12:09:01
Goedemiddag Riet en Cis, leuk dat we jullie kunnen volgen op jullie reis naar Marokko. Berck met de zeehonden, (ook wij kunnen het filmpje niet zien) het was altijd leuk om daar te zijn. In ons werkzame leven gingen we of in de voorjaar of herfstvakantie daar heen om zeehonden te spotten. Wij kunnen dit jaar helaas niet naar Marokko , daarom is het fijn dat we o.a. ook jullie kunnen volgen. Veel plezier en een goede reis!
Everdien en Thole Feith 2025-01-15 13:06:29
Leuk dat jullie ons weer meenemen op cultuurreis . 😘🙋♀️
Hilde en Dirk 2025-01-15 17:26:27