Geschreven door Reizen.met.Rietencis
J men weet niet waar eerst kijken . Straf om elke hoek iets mooi s te beleven en iets die er leeft. Schitterend zeg. Goed gedaan om de regen achter jullie te laten. Die Hollanders zijn toch echte uitvinders.. heel mooi hun campertje. Maar ik opteer toch maar voor die van jullie. Vandaag hier geen regen maar aangehouden geweest van gendarmerie 90euro boete. En gisteren ergens een contact met omheining gehad en schade aan de tsarenkoets. T mag nu stoppen . Allez t gaat jullie goed .
Tsarina 2022-04-28 20:59:30
Hallo dag Riet en Cis, wat is dat daar allemaal terug regen. het klimaat is naar de Klo.... De wereld is zijne draai kwijt. De mensen zijn nors geworden, toch bij ons in West Vlaanderen en Poetin is un nieweird. Weet te wa trek maar verder naar het zuiden.Cordoba, Ubeda ,Vejer de la Frontera, Sevilla daar naar de dans school voor één Flamenco dans, zeker doen. Ronda, Sierras de Cazorla, De grotwoningen in Guadix, Jerez de la Frontera,Het Alhambra in Granada, Baeza, Cabo de Gata, Càdiz. tegen dat ge daar zijt is het volle bak zon. Hoop ik voor jullie. Ge zijt verdorie nog niet thuis; Andalusië daar hebben Ingrid en ik wel een boontje voor. Voor mij vooral de flamenco dans. maar dan wel de traditionele met alleen de Cantaor(Zanger). De bailaora de dansers (Vrouw &Man) en het gitaar spel de Aire. niet meer dan dat. we kunnen er eindeloos van genieten tot in één Duende. Ok genoeg technische termen. Dus ge kunt nog een maand zoet zijn. Tot later hou het veilig.
Didier 2022-04-28 21:36:27
Ook een deel van: Indiana Jones and the Last Crusade (1989) werd nog bij Tabernas opgenomen. Het is ook mogelijk met de camper in de woestenij te overnachten.. spannend! Wie weet komt er een oude cowboy langs 😉
Mikkel 2022-04-29 08:07:08