34 °

Marokko, Et-taous ⵟⴰⵡⵙ الطاوس

Tijdens het ontbijt het droeve nieuws gelezen dat één van mijn grote muzikale helden, John Prine, overleden is. Een van de grootste singer songwriters is in heaven now. Fuck het verschrikkelijke Corona. Vandaag veel geluisterd naar zijn muzikale erfenis op Spotify.
Rietje doet vandaag nog eens een wasje en ik doe mijn inkopen in de voormiddag als het nog niet te warm is. Om Geert gerust te stellen. We kunnen hier nog altijd chocolade kopen voor bij onze avondthee. Onderweg kom ik Sylvaine en Bernard tegen en zij stellen voor om samen naar huis te rijden, als de tijd er rijp voor is, zodat we niet alleen zijn op de terugweg naar Tanger en misschien verder. Een heel goed voorstel vinden wij allebei.
De loopsheid van Nanouk is praktisch voorbij en we geven haar een douche, zodat zij terug mooi wit is. De verkoeling doet blijkbaar deugd want zij blijft mooi staan. Morgen is Nimrod aan de beurt.
Vandaag opnieuw super warm tot 34 graden. We genieten maar zoeken schaduw op. We chatten ook eens met Marie Claire wiens man Eddy begin dit jaar plots totaal onverwacht overleden is. We hebben hen vorig jaar in Marokko leren kennen en hadden afgesproken om mekaar hier terug te ontmoeten maar het noodlot heeft er anders over beslist.
Als avondmaal nog eens een tajine végétarien gegeten in de Auberge. Het is nog altijd heel warm buiten 27,5 graden. Gelukkig koelt het ‘s nachts af tot een 17 tal graden!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Goedemorgen hier nu goed 25 graden. Sterkte en goed jullie met meer zijn .

Hayat en Karim Maison Hotes Hayat 2020-04-09 10:36:54

Alala mooie tsarina....zij is ook in de hemel. Probeer positief van elke dag te genieten . Vandaag is de enige jongens , morgen bestaat niet. Goed initiatief om samen de terugreis te plannen . Dit zijn echte vrienden . GENIET zorgeloos verder t is de enige manier om u te beschermen . Jullie kunnen dat en vive demain voor de Nimrod die onder de douche met zijn mama mag

Droug en tsarina 2020-04-09 12:25:36

Blij te horen en te zien dat jullie het nog steeds heel goed maken! Houden zo! Chris xxx

Chris 2020-04-09 13:32:25

Hier dachten ze dat de piek van overlijdens bereikt was en dat ze op de terugweg waren ,maar vandaag is het sterftecijfer terug gestegen. Dus voorzichtig zijn als jullie terug komen ,de grote steden zijn nog zeer gevaarlijk.

Hilde 2020-04-09 14:14:17
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.