Een dagje genieten op een luxe camping en dan Marrakesh.

Marokko, Marrakesh

Deze morgen werd er gratis brood geleverd aan de motorhome. In plaats van naar Marrakech te rijden was iedereen het erover eens om nog lekker lui een ganse dag te relaxen. Een beetje aan het zwembad en een beetje aan de motorhome bij de woefies. Ook een ijsje kon er af.
Rond 17u30 met spijt vertrokken naar Marrakesh vlieghaven. Nog iets gaan eten in de buurt van de luchthaven in een heel simpel plaatselijk niet toeristisch restaurantje waar we vis konden eten. Eerst kregen we elk brood met 2 schoteltjes met een tomatencoli en een met paprika. Dan nog een schoteltje warme linzen en de frietjes en daarna kwam onze bestelde vis en dit alles voor 140 Dirham of nog geen 14€ en dit drank( cola en fanta) inbegrepen.
We moeten tijdig gaan slapen want ons Isa moet morgenvroeg om 5u uit haar bedje want om 7u25 vertrekt haar vliegtuig.
Een superwarme dag vandaag praktisch 30 graden.
Vandaag slechts 21km afgelegd.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Hopelijk is Isabelle goed geland met die rukwinden. En geniet jullie maar verder van het warme Marokko .

Hilde 2019-03-13 21:35:29

Echte ontspanning met luxemiddelen. Fantastisch toch ? t doet me plezier dat iedereen ervan geniet. Ook de Russische schatjes vinden het fijn zo. T gras is voor hen groen en schaduwrijk genoeg. Wat jammer dat Isa terug vertrekt. T zal eenzaam aanvoelen zonder haar warmte en aanwezigheid. Maar vergeet vooral niet dat jullie allemaal aan Isabelle leerrijke fijne en een superleuke vakantie aangeboden hebben en zij jullie superleuke momenten . Bravo aan jullie 5 . Ik antw laat, sorry gisteren kreeg ik wat reiki op afstand van een Franse collega master. Wellicht is Isa nu reeds in de lucht met haar wondermooie herinneringen dankzij jullie vriendschap. Vandaag brengt ook wel zijn schoonheden op jullie weg . Courage. Zoen zoen pootje pootje

Tsarina 2019-03-14 07:39:14

Woooww Riet en Cis, jullie hebben nog veel kilometers te maken in Marokko! Nu op naar de èchte zandduinen zeker? Fijne dagen samen!

Jan en Erna 2019-03-14 12:08:10

De tsaren genieten duidelijk mee van de rustdag, @ Isabelle - have a nice flight back!

Leen 2019-03-14 17:13:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.