Deceptie 🥺

Duitsland, Eschfeld

Woensdagmorgen alles in orde gemaakt voor de tocht naar de boer. Campert weer top in orde, al het vuile eruit en het schone erin. Ik zelf weer glad geschoren, fris en fruitig. Ik heb eens een andere weg gekozen. Nu eens niet door België maar door Duitsland richting Luxemburg. Het eerste stuk over de snelweg tot ik de Ruhrpot voorbij was en daarna binnendoor richting de Eifel. Ik ben daar in mijn vorige leven 1000 keer doorheen gekomen met altijd de gedachte dat ik daar eens heen zou moeten. Dit was de dag om die gedachten eens waar te maken. Prima weer, veel zon en een beetje veel koude wind maar het zou wat.

Zoals verteld had ik die dag een afspraak bij de boer. Jeweetwel heeft me nog even aan het twijfelen gebracht omdat de mogelijkheid zou bestaan dat ik zou moeten helpen met melken en daarvoor vroeg mijn bedje uit zou moeten. Ik nam mij voor om dan de avondshift te nemen. Melken doen ze volgens mij twee keer op een dag. Maar dan, ik ben geen boer. Toen begon ook de teleurstelling een beetje vorm te nemen. Ik had netjes de coördinaten ingegeven maar waar ik uitkwam zou je nog niet je hond uitlaten. Laat staan een nacht doorbrengen met je camper. Aan een voorbijganger nog gevraagd en die wist me te vertellen dat ik zo’n 10km terug moest. Coördinaten nog eens nagekeken maar die bleven volhouden dat ik mijn doel had bereikt. Ergens was ik daar wel blij mee. Wat een bende hier. Terug naar het aangewezen punt en gelukkig. Daar was ook niemand en was het een nog grotere bende. Een complete bouwput en voor wat ik kon zien geen plek om je camper neer te zetten. Wat een deceptie. Dan ben je er eigenlijk gelijk een beetje klaar mee.

Na wat zoeken toch nog goed terecht gekomen. Bij een restaurant met vier heel deugdelijke plaatsje voor campers. Zeer vriendelijk ontvangen en een mooi plaatsje. Natuurlijk gelijk een uitnodiging om in het restaurant te komen eten. Alleen stond er maar 1 keuze op de lijst. Forel. Dat was dan weer een beetje jammer. Forel is niet zo aan mij besteed. Heb daar nog traumatische herinneringen aan. Terwijl ze toch ook zat hebben staan voor een stukje vlees. Heb het zo vriendelijk mogelijk afgewezen en mijn eigen spinazie ala crème met ei en een bal gehakt gemaakt.

Prima nacht gehad. Al was het vanmorgen wel erg koud. Ik moes echt even het kacheltje bijzetten. Tijd van het jaar zullen we maar denken. Al wisten ze me hier te vertellen dat ze half mei ook nog wel eens nachtvorst hebben. Daar ben je lekker mee. Het plan was om eerst nog een stukje te gaan wandelen en dan weer onderweg zou gaan. Alleen ben ik in het zonnetje in mijn stoel in slaap gevallen en natuurlijk was er ergens weer zo’n gluiperd die daar een foto van heeft gemaakt. Het wandelingetje iets ingekort naar een wandelingetjetje. Jammer dat overal nog een beetje kaal is. Dat maakt het zo kil. Maar de knop zit er goed in dus dat gaat goed komen. Dat hier hoge bomen staan zie je overal om je heen maar hoe hoog zie je eigenlijk pas goed als je er verticaal naar kijkt.

Vandaag weer bij een boer terecht gekomen. Was er een beetje benauwd voor maar ze hebben hier alles weer goedgemaakt. Deze keer een boer die fruitwijn maakt. Heb je ook geen last van dat melken. Ook hier weer direct uitgenodigd voor een proeverij. Ik heb me daar natuurlijk wel eerst netjes voor omgekleed. Veel lekkere drankje geproefd en natuurlijk heb ik me laten verlijden tot de aanschaf van een pak van vijf liter appelsap met 7,5% alcohol. Die gaan wte uitschenken aan de iets minder goede vrienden. Dussss……. Als je appelwijn van me krijgt???

Best een lang blog dit. Misschien toch maar elke dag schrijven.

🚐💨

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Fijn dat je van de weer van de zon kunt genieten ondanks de koude wind. De Eifel is een prachtig gebied. Goede reis morgen. Ik kijk uit naar je verslag. Voor straks welterusten 😘.

Martha 2025-04-03 20:54:40

Jammer dat ze je zo lieten zoeken, zeg 🥴 Maar, de plaatjes zijn weer prachtig!

Daantje 2025-04-03 21:37:37

Je hebt gelijk...melkveeboer of wijnboer,het blijven boeren en bij die laatste slaap je langer uit. Het forelletje bij de boer had ik op zeker niet afgeslagen maar goed,ik ken jouw standpunt in deze.. Enjoy van de Eifel en Ardennen,met zo een blauwe lucht zie je ze niet veel...ze hebben volgens mij de mist daar zo'n beetje uitgevonden...

Jeweetwel 2025-04-03 22:09:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.