Het is mooi geweest 🤗

Nederland, Sint Odiliënberg

Het is klaar voor dit seizoen. Jammer maar het moet een keertje stoppen. En eerlijk gezegd vind ik het ook wel weer eens lekker om even niet primitief te doen, niet creatief te hoeven denken en niet elke keer het toiletpotje te hoeven legen. Gewoon weer in mijn stoel voor het grote scherm. Komt trouwens goed uit want morgen speelt mijn cluppie.

Ik ben inmiddels 15.555,1 km, 83 reisverslagen, 1095 foto’s en 270 reacties daarop verder. Het is een mooi seizoen geweest. Met veel hoogtepunten. Soms wat minder maar eigenlijk geen dieptepunten. Ik (we) hebben veel gezien, beleefd en ik besef eigenlijk nog nauwelijks hoeveel geluk je moet hebben om dit op deze manier te doen.

Ik ben begonnen met mijn reis naar het zuiden. De koude nachten nog in Frankrijk met het ijs op mijn ruit. De ontmoeting met Canfranc in de Pyreneeën. Het mislukte bezoek aan Ilja. Het samenkomen met mijn meisie in Sevilla. De trip door Portugal, en het ziek worden daar. Samen de reis naar Ierland. Waar je mond openvalt van het natuurschoon en je jezelf ergert aan het verval vanwege het toerisme.

Oh ja, je zou het bijna vergeten, de Elfstedentocht voor campers en oh ja nog hier geweest en oh ja nog daar geweest. Je zou bijna vergeten dat we ook nog samen een poosje bij Berlijn geweest zijn. Ik zal best nog wat vergeten maar na het rondje Luxemburg wat ik nu heb gedaan is het klaar voor dit seizoen.

Niks dan goeds over Campert. Op een paar kleinigheden na altijd gedaan wat hij moet doen. Trots op en blij mee.

Alles bij elkaar is het teveel om op te noemen. Ik ben ook trots en blij met jullie, lieve vrienden en volgers. Dat jullie elke keer weer de tijd hebben genomen om mijn verhalen te lezen en de foto’s te bekijken en dat dan ook weer van commentaar te voorzien.

Ik ga proberen dit seizoen in nog wat foto’s samen te vatten maar ik weet nu al, het worden er teveel. Maar ook weer te weinig.
Sorry dat ze niet allemaal in de goede volgorde staan maar het gaat om de indruk.

Morgen ben ik weer thuis. Mijn meisie heeft gezegd dat dat voorlopig ook zo blijft.

Volgend jaar nieuwe plannen en nieuwe reizen. Heb er nu al zin in.

Bedankt en latrrrrrrrr.

🚐💨

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Weet je het zeker dat je nu thuis blijft? Vorig jaar heb je in oktober ook nog flink rondgereden 😜😄 Mooie foto compilatie. Hier en daar ook voor mij heul bekende plekjes van Sevilla💃🤩🤩 Welkom thuis!🏢

Daantje 2023-10-04 21:43:28

Was leuk om te lezen en zo de reis mee te beleven.. Volgens jaar wordt nog mooier 😉 Dat weet ik al vrij zeker....🥰🥰

Jeweetwel 2023-10-04 23:00:38

Beter laat dan nooit zullen we maar zeggen: goede terugreis en we spreken elkaar wel weer. Wij gaan morgen een weekje naar België. Tot horens/ziens. 😘.

Martha 2023-10-05 11:44:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.