Dag 7

Italië, Schlanders - Silandro

Niet echt een spannend verhaal te vertellen vandaag. Het spannendste is eigenlijk dat we een paar boodschapjes hebben gedaan in een supermarkt van de categorie van doet u mij even een fietsje. Of je nu een wasmachine, TV of tampons nodig hebt. Het is er.

Wel weer een reisdagje vandaag. Met de nadruk op je. Een hele 45 km verderop. Niet ver maar toch weer gelijk anders. Het dal is weids en gelukkig meer vlak en daar zijn de kuiten blij mee want die jammeren nog van gisteren.

We staan op camping Vogelsang en die mag er wezen. Alles nagel nieuw en midden in de (je raad het al) appelboomgaard.

Camper gestald. Even lekker ontspannen en de wandeling naar het dorp Schlanders gemaakt voor het avondhapje. Leuk klein dorpje waar we een leuk restaurant uitgezocht hebben. Gasthof Zum Schwarzen Adler. Dat klink Duits maar ze weten hier wel op een Italiaanse manier een klein stukje geluk naar boven te brengen. En salade Caprese. Met een lekker glas wijn en een bord pasta. Wat een feest.

Morgen de kuiten weer martelen met een beste wandeling.

Dus spanenderder en meer foto’s.

Tijd voor bedje mijn lieve volgers.

De globetrotters

🥱😴😴

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Mooi hè die Duitse en Italiaanse naam die niet eens op elkaar lijken...schlanders/Silandro..Dr hoeft niets te gebeuren en ze krijgen dr weer bonje om🤣😂

Nees 2020-09-04 23:11:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.