Servoos

Oostenrijk, Gemeinde Pettneu am Arlberg

Servoos lieve vrienden en volgers. Vanmorgen een lekker ontbijt gehad onder een staalblauwe lucht. Rustig de rommeltjes opgeruimd en weer onderweg. Eerst nog even afscheid genomen van het campingvrouwtje die wel oud is maar niet gek. Ze had me vergeten in te schrijven. Ja ja. Maar geef maar €16 en dan is het goed. Inclusief het broodje. Nha ja. Voor haar zakgeld en voor mij goedkoop. Je moet het in perspectief zien.

Zeer mooie route gereden vandaag. En berg op geeft Campert geen krimp. Alleen berg af maak ik me een beetje zorgen. Bij een afdaling van 13% loopt hij in zijn 2 door zijn toeren heen en moet er geremd worden en in zijn 3 gaat het te snel voor de bochten en moet er geremd worden. Nou vind ik dat remmen niet erg maar als je het zo vaak moet doen dat je ze binnen gaat ruiken begin ik me toch zorgen te maken. Tis allemaal goed gekomen. Maar toch.

Ben nog door de Koninklijke ski plaatsLech gekomen en had me vast voorgenomen om hier nog wat foto’s te maken. Maar ik kon echt niets vinden wat het fotograferen waard was. Het is een aaneenschakeling van dure hotels waarbij de een nog meer zijn best doet als de ander om er nog exclusiever uit te zien. Heb het dus weer gewoon achter me gelaten.

Heb me al weer redelijk aangepast aan de gewoontes van het land. Apfelstrudel met koffie en een geweldig uitzicht. Het blijft verbazen.

Ben weer goed aangekomen op de camping. ArlBergLife heet dat hier. En waar het gisteren kleinschalig en beperkt was is het nu lux met ruime plaatsen en een sanitair om jaloers op te worden. Kort om. Beste camping en ik blijf een nachtje extra.

De weergoden zijn even tegen me en het regent behoorlijk. Ok voor morgen wordt niet veel goeds voorspeld. Dus tijd voor de afwas. Sanitair bezig zijn. Rustig afwachten tot de storm gaat liggen. Om de tijd te doden drink ik er een passend wijntje bij.

Het weer. Kut. Koud. Nat.

Na morgen zou het weer beter worden en trek ik weer verder.

Tot morgen.

🚐🚐💨💨

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Mhhhh... da's een beetje jammer,juist daar heb je schoon,helder weer nodig.. Nou ja...Na regen komt zonneschijn 😁

Jeweetwel 2022-09-03 06:59:47

Het ziet er toch weer geweldig uit in mijn favoriete vakantieland.

Wim 2022-09-03 11:30:00

Ach ja. Je moet maar zo denken : er zijn zijn op dit moment heel veel mensen die de buien graag van je zouden willen overnemen. Maar het weer is iets dat we nog steeds niet kunnen regelen. Ik zal voor je duimen dat de zon weer snel terug komt 😘. Goede reis en tot de volgende keer.

Martha 2022-09-03 14:28:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.