Blauw in Soltau

Duitsland, Soltau

We hadden vandaag niet alleen uitgekozen als reisdag omdat we zo langzaam terug moeten maar ook omdat het weer slecht zou zijn. Maar de weerapps zijn in de leer geweest bij Pinokkio. Hele dag mooi zonnetje.

Vanmorgen lekker op tijd vertrokken. Om de een of andere reden alle bij vroeg wakker. Dus dan kan je beter onderweg gaan. Nog even genoten van de natuur en de rust van Denemarken dat gevoel ben je kwijt op het moment dat je de grens over gaat. Toch raar. Opeens is het druk. Dat heeft dan ook wel weer zijn voordelen. Kan alles weer lezen (kon ik toch wel maar ik begreep het niet) en de prijzen zakken toch wel wat. De goedkoopste diesel in Denemarken was omgerekend €2,16 en. Net over de grens €2,02. Toch was dat nog wel een dingetje. Eerst sta je in de rij om te tanken. Ben je aan de buurt, tank vol, weg rijden, omkijken, euhhhh €1,98.99. Het is niet veel maar met 55 liter diesel voel je toch iets raars. Nha ja. Niet meer over nadenken. Lekker een happie gedaan, wat boodschappen en weer door.

Zoals gezegd was het een reisdag en we zijn aardig opgeschoten. Dat had nog aardig wat voet in aarde. In 8 uur sturen 365 km afleggen is zeg maar 45 km per uur. Maar ja, en ik ken dat nog uit mijn verleden, Hamburg nekt je altijd. Zeker als je dwars door de stand gaat. Anderzijds, het heeft ook wel weer wat en de navigatie heeft in tijden niet meer laten zien wat hij nu allemaal te vertellen heeft.

Maar goed. Het is allemaal goed gekomen en we zijn nu in Soltau. En na een lange zweterige rit heb ik op de camping na het eerste wijntje al het gevoel dat ik compleet blauw ben. En na een half litertje bij het eten is het niet meer alleen het gevoel. Het schrijven van dit blog voelt dan ook een beetje als het schrijven in braille. Maar ja. Het moet anders krijg ik weer klachten.

Al met al.
Voor een reisdag een prima dag. We zouden hier nog een extra dag kunnen blijven maar dat gaan we niet doen. Er komt slech weer uit het westen dus daar gaan we recht tegen in. Dan is het voorbij voor dat je er erg in hebt.
Morgen dus weer onderweg.

Het weer.
Niet zo als beloofd. Het zou slecht zijn en het was goed. Meestal is het andersom dus voor deze keer oké.

Tot morgen.

🚐🚐💨💨

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Soltau...daar zat in m'n Duitse diensttijd een grote discotheek,gingen we vaak stappen.. Dus blauw in Soltau klinkt voor mij niet vreemd..😁😁

Jeweetwel 2022-07-01 00:01:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.