Hallo lieve vrienden en volgers. Ik heb weer een paar dagen gespaard.
Vrijdag 03-06. Jippie. Vandaag 18 jaar getrouwd. Het is een heel eind maar ik heb het niet zo in de gaten gehad. Tijd is voorbij gevlogen. Leuk dat je op FB van die herinneringen krijgt. Daardoor ben ik in ieder geval niet vergeten om mijn meisie te feliciteren. Die moest vandaag nog hard werken en komt vanavond. Leuk. Gaan we feesten.
Het is vandaag prima weer en ik heb me de taak opgelegd om eerst Campert weer een beetje te verzorgen. Afwas doen, vegen, dweilen en alles wat met de gewone huishoudelijke taken te maken heeft. Gelukkig is het oppervlak niet zo groot. Snel klaar.
Met de lunch voor het gemak gekozen en een lekker patatjes gegeten en daar na een mooie route gefietst. Natuur is hier eg mooi en heel afwisselend. Van kleine dorpjes tot open landschap, uiterwaarden en bossen. Niet vergeten, de fruitteelt die hier in de Betuwe natuurlijk ruimschoots aanwezig is. Jammer. De kersen zijn er nog niet.
Zaterdag 04-06. Gisteravond is mijn meisie gekomen en vandaag dus tijd voor een rondleiding over de camping. Ook nog visite gehad van de vrienden die Campert kwamen bewonderen. Hij was er blij mee. Stond er gewoon van te glimmen.
Middags een bezoekje gebracht aan een versplein in Tiel dat ons door de eigenaar van de camping was aanbevolen. Had ik ook gedaan. Alle twee de bedrijfjes zijn van hem. Lekker een broodje warme beenham gegeten en nog meer lekkers meegenomen. Nog even wat alledaagse dingen geregeld en toen naar het Betuwse Wijndomein. En dat is best het vermelden waard. Je verwacht het hier niet maar op dit wijndomein wordt een zeer behoorlijk wijntje gemaakt. De geschiedenis van wijnbouw in Nederland rijkt nog niet zo heel ver terug dus ze hebben in korte tijd een behoorlijk wijntje gemaakt. Nog wat flesjes meegenomen om het in de camper nog eens aan een nauwkeurige proeverij te onderwerpen.
Het avondmaal genuttigd bij onze vriend Nees en Jannie. Die staan hier drie kilometer verderop in de Frans Bauer hut. Was weer gezellig.
Zondag 05-06. Morgens nog net tijd gehad om wat sanitaire werkzaamheden te voltooien en de brunch te maken. En verder wil ik het er niet over hebben 🥺😩🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧⛈⛈⛈⛈🌧🌧🌧🌧🌧💦💦💧
Geschreven door Camperavontuur