Vandaag voor het eerst eens een lekkere rustige dag. Heer lijk bij het huis op wielen ontbeten met een heerlijk zonnetje. Dat maakt de regendagen weer goed.
Flinke wandeling gemaakt vanaf de camping naar Merano om de stad te bezoeken. Onderweg zie je waar hier de centen mee verdiend worden. Wat in bijvoorbeeld Spanje geld voor de olijven geld hier voor de appels. Onafzienbare velden met appelbomen. Ik word er niet gelukkig van. Wijnstokken moeten het zijn.
Ondanks dat dit Italië is voelt het niet echt Italiaans. De voertaal is Duits en het landschap doet Oostenrijks aan.
In Merano lekker gewandeld langs de Passirio wat na de regendagen voldoende water te verwerken heef. De keuze uit de terrassen is maximaal en we hebben er dan ook een aantal aangedaan.
Morgen weer een wandeldag maar dan gaan we de bergen in. Het weer lijk beter te worden dus fort met de geit.
En zoals altijd bij ons op vakantie. We storten om en gaan bedje toe.
Keep you posted.
De globetrotters.
🏃♂️💨🥱😴
Geschreven door Camperavontuur