En toen hadden we er nog maar 1....

Nederland,

Normaal komen de mannen zo tegen 22.00 uur terug van de speelplaats. Dan is het te donker om nog te kunnen voetballen en komen ze nog even onze voorraad lekkers opeten en natuurlijk snapjes sturen. Gisteravond kwamen ze pas om 22.30muur. Om te melden dat deze keer een fles drinken en een zak chips meegenomen werden omdat ze samen met een groep Nederlandse tieners ergens gingen rondhangen. Om 00.00 uur kwamen ze eindelijk een keer terug. Om te meedelen dat onze plannen om vandaag een rondje Slovenië-Italië-Oostenrijk te doen in de ijskast konden want zij hadden andere plannen.
Vanochtend werd er een groepsapp aangemaakt, om 10.30 uur afgesproken en we hebben ze sindsdien nog nauwelijks gezien. En dus waren we plots alleen met Mika. En Mika vond het vandaag ook wel prima op en rond de camping. Rondje met het campingtreintje, een cowboyhoed knutselen en zwemmen, meer wensen had hij niet.
Wij hadden nog wel een doel. Morgenavond gaan we namelijk gezellig uit eten met mijn oude buurtjes en nog steeds de buurtjes van mijn moeder, Peter, Marielou en Nick. Die staan vlakbij ons en dus is het wel erg leuk elkaar even te ontmoeten. En onze camping buren hadden ons een super tip gegeven voor een mooi restaurant, dus dat moesten we nog wel even checken. Super weggetje er naartoe, heerlijk de bergen achter de camping op. En aan het einde van een weg, met werkelijk geweldig uitzicht over het meer, ligt gasthof bergfried. Wederom geen kilometer gewandeld, maar toch met fantastisch uitzicht heerlijk gelunched met zijn 3-en. Hier blijkt ook een bekend uitzichtplatform te zijn, super mooi.
Na de lunch hebben we even spelletjes gedaan bij de camping. Het weer was wat onstuimig, het onweerde in de verte, en dus gingen we pas wat later naar het meer. Daar de bekende bommetjes gedaan, blijft heerlijk. En lekker liggen zonnen.
Aan het einde van de middag werden we getrakteerd op een echt onweer. Met inslagen vlak bij de camping. Best heftig. Wij hadden Kai en Vico net naar de cafetaria gestuurd (na 2,5 week hebben we een Nederlandse cafetaria ontdekt en dat moest natuurlijk nog wel even geprobeerd worden voor we weg gaan zaterdag). De jongens bleke daar te schuilen en wilden gewoon door het heftige onweer terug lopen... Echt niet! Erwin heeft ze gewoon maar even opgehaald met de auto.
De onweersbui werd opgevolgd door 2 prachtige regenbogen, dat was dan wel weer mooi. En zo is er al weer een dag voorbij... Nog maar 2 te gaan voordat we weer terug moeten.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Weer veel leuks te lezen , en mooie foto’s . Nog heel even genieten en dan weer op weg naar alle dag .

K en H 2020-07-23 09:45:44

Weer heel wat meegemaakt geniet altijd van jullie verhalen 🥰

Lidy 2020-07-23 20:39:20
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.