Reisdag

Nederland,

Nadat we om 09.00 van huis vertrokken, zette Henriette me af in Heiloo en reed ik met vrienden naar Schiphol. Inchecken en door de douane. Vervolgens in de wachtstand.
Na een goede vlucht kwamen we om half vier in Alicante aan. Verhuur auto opgehaald en op weg. In Lorca boodschappen gedaan bij de Lidl.
En om half zeven reden we de camping op. Ondertussen was de temperatuur gezakt van 17 graden in Alicante naar 6 graden hier op de camping Ik slaap in studio 1. Het was nog steenkoud in de studio. Leo kwam helpen met de kachel maar dat lukte niet.
Het was barbecue/snack avond. Gezellig met alle gasten binnen. Werd een gezellige avond. Terug in de studio was het nog steeds koud. Peter had door de snackavond even geen tijd voor de kachel. Gelukkig heb ik een warme pyjama ee en onder 2 dekbedden ligt het prima. Buiten miezert het al de hele avond. Benieuwd hoe het morgen is.
De studio is prima, maar klein. Wc en douche naast de studio, sanitair gebouw van de camping. Maar wel een koelkast, kookplaat en tafel met bestek etc. Inclusief koffiezetapparaat en waterkoker. Dus prima verblijf. En een mooi zitje buiten voor als de zon schijnt. Maar helaas zondagochtend grauw en grijs.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Jammer van het weer. Dat verwacht je niet in Spanje. Dat er al zo veel gasten zijn Overwinteren zij daar? Veel plezier

Maria Maas 2022-03-06 11:42:31

Veel plezier. Hopelijk gaat het weer zich aan jouw goede humeur spiegelen. Succes met het bouwen. Ben benieuwd hoe het wordt. Groetjes

Tonneke Van Roosmalen 2022-03-06 12:56:01

Tja, te mooi weer in Nederland, is het vaak in deze tijd in Spanje wat minder. Hopelijk wel goed werkweer.

Bea en Stef 2022-03-06 14:11:16

Wordt beter hoor wacht maar af en het werken houdt je warm. Ik stuur wat zonnestralen van hier naar jullie toe! Liefs

Cora 2022-03-06 17:11:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.