Via een omweg weer naar huis

Nederland, Nijmegen

Jan heeft geen last gehad van het verkeer langs de snelweg. Ook niet van de parkeerplaats zelf. Sommige mensen vinden het onveilige plekken, maar er hangen overal camera's, en op de parkeerplaats staan genoeg vrij nieuwe auto's. Dus als die mensen er vertrouwen in hebben om hier te parkeren, hebben wij het ook. Alleen hebben we slecht geslapen vanwege de warmte en de regen.

Nu eerst naar Eindhoven naar Ricky en Stijn. Zij hebben afgelopen dinsdag de pet van Jan per ongeluk meegenomen. Dus met de camper heen en terug door de stad. Daarna gaan we nog even langs bij de Wit in Schijndel. We wilden nog een voetensteun voor bij de stoelen, want dat zit toch wel lekker. Ook hebben we een nieuwe afdichtingsrubber nodig voor de toiletcassette. De toilet begint steeds meer te ruiken. De rubber moet de cassette afdichten van geurtjes. Dus maar een nieuwe gekocht. Van Schijndel dan eindelijk terug naar huis.

We zijn nu een week weg geweest. We hebben deze week GEEN stroom nodig gehad. We hebben de hele week geleefd op de zonnepanelen en de 2 accu's. En we hebben toch elke avond gekeken naar de televisie. Vooral het voetbal. Ook hebben we regelmatig de fietsaccu's opgeladen, mobieltjes, accupacks, noem maar op.
We hebben de schoonwatertank thuis gevuld met 100 liter water, en is nog niet helemaal leeg. Maar we hebben natuurlijk wel een weekend in het huisje in Zoutelande geleefd. Al met al zijn we tevreden, vooral met de stroomvoorziening. Het was een top-week 👌👍😊

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Weer lekker er even tussenuit geweest, ben benieuwd naar de volgende trip! Wij gaan ook binnenkort, heb er zin in.😊

Martha 2021-06-20 19:39:15

Maak je ook een verslag Martha? :-)

Jan 2021-06-20 21:26:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.