Vandaag is het laatste dag alweer. We zijn nu een week onderweg, maar we hebben allebei het gevoel dat we een maand onderweg zijn. We gingen we omdat er een nieuwe accu op de fiets van Heddy moest komen. Met de oude accu zat ze elke keer tegen het randje, en moest ze oppassen en op tijd terugkeren. Nu kan ze fietsen zonder stress. Kettwiesel is het merk van haar ligfiets.
hase kettwiesel Vandaag blijft het weer ons parten spelen. Miezerig en onbetrouwbaar. Dus blijven we vandaag thuis. Ik moet me alvast voorbereiden voor volgende week. Dan gaan we met vrienden naar Assen om te geocachen. Met de camper. Morgen eerst naar huis om even lekker te douchen, bed verschonen, de was doen, en de boodschappen weer aan te vullen.
Ik moet tussen de buien door nog even naar een geld automaat om contant geld te halen om morgen te betalen. Er liggen hier enveloppes, daar doe je het gepaste geld in en dat stop je weer in een afgesloten brievenbus. Maar een geldautomaat is hier niet zo maar te vinden. Daarvoor moet ik wel 10 minuten fietsen naar Rossum. Daar waren we gisteren ook. Als ik de dijk op fiets, en ongeveer op het punt ben waar we gisteren stopten voor de ooievaar , hoor ik weer een hoop geklapper. Als ik rechts naar de hoogspanningsmast kijk zie ik wel 10 nesten in de mast zitten. Die hebben we gisteren gewoon over het hoofd gezien. Enkele jaren geleden is hier een apache in de hoogspanningskabels gevolgen. 3 dagen zaten de mensen hier toen zonder stroom. Midden in de winter. Nu hebben de ooievaars hier hun thuis gevonden.
apache helicopter ongeluk Een kort verslag deze keer. Maar voor degene die zich afvragen hoe we de fietsen mee nemen is hier een filmpje.
zo gaat de ligfiets mee in de camper Geschreven door HeddyenJan