Naar huis

Nederland, Epe

Gisteravond staan we hier nog met 3 camper, maar als we vanmorgen om 7 uur wakker worden staan we helemaal alleen. We hebben onze buren ook niet horen vertrekken.
Wij overleggen even wat we gaan doen. Het waait ontzettend hard, te hard om te gaan fietsen. Maar om weer de hele dag binnen te blijven hebben we ook geen zin. Misschien is het verstandiger om nu naar huis te gaan, en volgende week eventueel weer op stap te gaan. We snakken wel naar een warme douche en schone kleren.

We doen rustig aan, en vertrekken rond 11 uur. Ik heb nu de navigatie op auto staan i.p.v. caravan. Kijken of dat uitmaakt. Hij kiest nu inderdaad dezelfde route als google maps op mijn mobiel. We rijden dwars over de veluwe over de N-wegen. Door Garderen en Otterloo. Mooi gebied.

Om half 1 zijn we weer thuis. Eerst de koelkast en voeding naar binnen, even uitrusten. Daarna de bedden afhalen en vuile was naar binnen. Heddy kan weer wassen, en we kunnen weer onder de douche.

Tot ons volgende avontuur.


Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Ben benieuwd wat het weer gaat worden. Ik kom al helemaal in de vakantiestemming😉😂

Martha 2020-06-30 11:22:31

Wij zijn zelf ook benieuwd. :)

HeddyenJan 2020-06-30 14:58:42
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.