De laatste dag in Assen zelf.

Nederland, Westerveld

De laatste dag geocachen in Assen. . Heddy heeft besloten om vandaag niet mee te gaan. Ze heeft een paar blaartjes, waarschijnlijk door de zon.

Vandaag blijven we in de bebouwde kom, en gaan we een aantal voortuinen van mensen bezoeken
Sommige mensen maken een geocache om in hun tuin te plaatsen. Soms zijn daar hele mooie bij. Maar soms is het niet meer dan een nepbloempje.

Bij een van de eerste voortuinen is het al raak. Moeder is zelf bezig in de tuin. De dochter komt er ook nog bij. Dus wordt er weer volop gekletst. Een andere is een soort van poppenhuis met thema "uurwerk". Weer een andere hangt in het midden onder een brug. In de omschrijving staat al dat je een boot nodig hebt, maar hij hangt zeker een meter of 4 à 5 hoog. Dus een boot alleen is niet genoeg. Die slaan we over.

Het is inmiddels 1 uur, en Jan besluit om terug te gaan naar de camper, waar Heddy ook is.

Vanavond besluiten we om gezamenlijk een leuke avond te maken en laten enkele pizza's bezorgen, met patat en spareribs.
Daarna zit er een week geocachen op. Ik mag er 150 op mijn conto schrijven. Noreen en Danny komen er over de 200. Wij gaan morgen naar Lheer bij Dwingeloo, een camperpark met 60 plekken en alle voorzieningen. Ook Wi-Fi.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.