Geschreven door Dominiek.op.pelgrimstocht
Wat jammer van de regen...alhoewel dat je hoofd soms lekker leeg maakt....regen tijdens de camino maakt het niet altijd gemakkelijk. Fijn dat je fiets weer gecheckt is, toch ook weer een veilig gevoel, lijkt me! Je bent bijna in Portugal, daar ook een uurtje tijdsverschil! Hopelijk is het morgen droog. Bom camino.
Frida 2023-09-04 19:16:05
Fietsen, slapen en genieten de Caminio vraagt hard werken goed in de zon, maar 't moet niet gieten dat je Hoge Hulp hebt kun je steeds goed merken
John Smeur 2023-09-04 19:23:36
❤️🧡💛💚🩵💙💜🩷🤍
Lieve 2023-09-04 20:49:36
Vandaag was het Mariadag, eerst met Thérèse naar de kliniek in Hasselt geweest voor de jaarlijkse controle van haar slaapapneuapperaat, op de terugweg een bezoek gebracht aan de Lourdesgrot in Dorne (Opoeteren) echt indrukwekkend. De grote bezieler van deze grot heb ik een poosje geleden een groot Mariabeeld van ongeveer 1.80 m geschokken dat ik al een jaar of 15 bij mij onder een afdak had staan met de bedoeling het zelf op te knappen maar de tijd ontbrak me .Die man hadden we via via leren kennen toen we zochten naar iemand die de vernielde beelden van Maria en Bernadette bij het bejaardenhuis kon herstellen,wat trouwens goed gelukt is.Tijdens de ontmoeting vanmiddag vertelde hij ons dat het beeld van mij de Maria van Nevers was, zo weer wat bijgeleerd.Dan stelde Thérèse voor nu we toch aan het rijden waren( niemand zat thuis op ons te wachten) even naar Maria van rust in Heppeneert te rijden, en rustig was het daar rond 19.00 uur een kaars opgestoken en even in het kerkje tot rust gekomen. En Dominiek je bent daar in het begin van je bedevaart ook geweest niet te geloven dat tijdens de overstromingen een paar jaar geleden het water tot aan de rand van het muurke heeft gestaan .Zo ik ga nu sluiten en opmaken voor weer enkele dagen van 30 graden en wat ik zie op de buienradar is het een pak minder daar bij u.O ja noch even melden die goeie man heeft een fotoboek uitgebracht met de titel:Lourdesgrotten en kapellen uit de beide Limburgen en omstreken. Slaap wel en tot de volgende.
Pieter 2023-09-04 21:09:30
Ik snap dat door je hoofd gaat: hoe zal het gaan als ik weer terug ben. Dat weet ik niet. Maar ondertussen denk ik: ja maar! Ja maar al die mensen die je via je blog meeneemt op je weg en die aan je lippen hangen (of in det geval aan je vingers, want die typen de verhalen) en die geraakt worden door wat je zegt...... En ja maar: de ontmoetingen met mensen (en dieren) onderweg en wat ze voor jou betekenen (en jij voor hen)...... En ja maar: de manier waarop je geïnspireerd wordt en dat dan met ons deelt..... En ja maar: die enorme tocht die je maakt, en al die bergen en dalen, waar alleen je fiets een beetje van lijkt te slijten..... En ja maar: al die stenen en kiezels op je weg die je laat liggen waar ze horen en niet meesjouwt..... En ja maar: jouw humor, waar ik regelmatig hardop om zit te grinniken...... (En nu denk jij vast: 'ja maar, dat weet ik allemaal wel'. Dan is het goed. 🥰)
Marlies 2023-09-04 21:29:07
Ik hoop dat je niet wegspoelt… Fijn dat je weer veilig op weg kunt. Onderhoud op zijn tijd is nodig. Wat is de kust waarlangs jij fietst mooi: wat een vergezichten. Geniet ze. 🙏🏻
Nicole Van Soest 2023-09-04 21:35:13
Wat een prachtige dag weer: toch ruim 40 km afgelegd, heuvels getrotseerd, nieuwe routes gevonden, twee Decathlon winkels aangedaan, de fiets heeft een beurt gehad, bankje voor de lunch gevonden, de laatste gasbom was voor jou, een camping gevonden, en als bonus viel de meeste regen ernaast! Meer heb je niet nodig…
Angelika ❤️ Hans 2023-09-04 22:10:22
Kijk, dáár sluit ik me graag en volmondig bij aan! 😊🥰
Gert 2023-09-04 22:41:25
Fijn dat je fiets weer helemaal in orde is. Je moet je vervoermiddel 100% kunnen vertrouwen. Hopelijk kun je dat ook van jezelf zeggen. Langs de kust fietsen lijkt mij wel aanlokkelijk. Schone lucht en de bui wil vaak snel overtrekken. Goede nachtrust en gezond weer op.
Wim Duivelshof 2023-09-05 15:24:44
👍🏻❤️
Ella Wiegers 2023-09-10 01:29:41