Een blog schrijven over een dag als deze, dat zijn de moeilijkste. Van die dagen dat er weinig mis gaat, waarop je geen domme dingen doet en je ook niets raars overkomt. Een hele goede dag dus eigenlijk, maar niet voor een blog😬. Gelukkig hebben we de foto’s nog...😅
Maar toch wel een dag die het vermelden waard is! Kathy had bedacht dat we wel een ‘free walking tour’ door het oude centrum konden gaan doen. Goed idee, laten we ons rondleiden door een engelssprekende student die wel wat bij kan verdienen. Heel duidelijk sprak hij niet, want ik zag hem Kathy aankijken en hoorde hem steeds zeggen: ‘you beautiful girl’. Volgens Kathy zei hij echt ‘you beautiful group’😉. Het begon echt best leuk, maar die lieve jongen had het geschiedenisboek van Peru én van Lima uit zijn hoofd geleerd. Dus na een uurtje was hij mij wel kwijt. Wel echt prachtig trouwens, het oude centrum! Al konden we niet op het grote plein, want dat werd echt rigoureus leeggemaakt door politie en mobiele brigade. Er zou misschien een betoging komen door leraren die meer salaris willen. Hee, waar kennen we dat van?🤔 Nou onze leraren boffen maar, want hier stonden ze met grote geweren in de aanslag!
En deze ongeschikte blogdag had een fantastisch middagdeel: Keet’s verjaardagscadeau voor mij! We gingen lunchen bij Astrid & Gaston, al noemde Kathy het Astrid (&) Gilberto😂. Het is Ä—Ä—n van de toprestaurants van Peru en zelfs van Zuid-Amerika. En jeetje, wat hebben we genoten, kijk maar eens naar de foto’s.
Morgen moeten we heel vroeg op, willen we onze Peru hop-on bus halen om 6.15 uur. We gaan On Tour! Om te beginnen naar Paracas. Later meer!
Geschreven door Waar.is.Marieke