2e keer Rodos stad

Griekenland, Rhodos

Omdat het vanmorgen bewolkt was, leek het ons een mooie gelegenheid om nogmaals naar Rhodos stad te gaan. Het oude gedeelte hadden we al gehad en nu zouden we het nieuwe gedeelte bezoeken.

Tegen de tijd dat we in de stad aankwamen was het alweer opengetrokken en bloedheet. Dus na een uur lopen, tussentijds een lange pauze ingelast op een terras onder een eeuwenoude enorme boom. Via de haven teruggelopen naar de auto. In de haven lagen 2 enorme cruise schepen uit Noorwegen. Ik blijf me er altijd over verbazen hoe die dingen blijven drijven, net zoals ik me ook afvraag hoe vliegtuigen in de lucht kunnen blijven hangen..

Zelf helemaal oververhit stapten we de auto in, die lekker warm was geworden. Ik vermoed wel 45 graden. De airco heeft moeite om de temperatuur in de auto terug te brengen naar het niveau van 'draaglijk'.

We reden naar de Cantina van Alexandra en gebruikten daar onze lunch. Het was er een stuk rustiger dan gisteren. De dikke papa had vrij vandaag blijkbaar, maar zoon en dochter waren weer fris en fruitig aanwezig. We namen uitgebreid de tijd en rond kwart voor 4 reden we terug 'naar huis'

Daar hebben we tot sluitingstijd bij en in het zwembad gelegen en daarna maakten we ons weer op voor de avond maaltijd. Nog even langs de kapper gelopen om een afspraak te maken. Woensdag hadden ze pas weer plek en om 9u mag ik me melden... Ben benieuwd wat ze ervan bakken. Ik was vorig jaar in Italië naar de kapper geweest en dat had goed uitgepakt. Hier hopelijk ook 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wow een echt roze barbie huis! Ik vind foto 4 bijzonder goed gelukt. Wat voor gebouw is dat? Succes bij de kapper!

Sandra 2023-07-04 22:22:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.