Veni vidi vakantie!

Nederland, Leiden

Tot voor gisteren was de bestemming nog onbekend. We hebben tot het allerlaatste moment gewacht om te bepalen welke richting we op zouden gaan.

Omdat we gaan kamperen zijn we afhankelijk van droog weer. Maar ook Corona doet een duit in het zakje, want we proberen de gebieden die oranje gekleurd zijn te omzeilen. De keuze is op midden/zuid Duitsland gevallen vanwege de weersvoorspelling en relatief weinig corona besmettingen in bepaalde gebieden. Maar uiteindelijk blijft het natuurlijk een Russisch roulette, want de laatste berichten over Duitsland zijn dat ook daar weer een explosieve toename is van het aantal besmettingen. Gewapend met een doos mondkapjes, handgel en gezond verstand moet het goed komen.

Nee, dan het weer...dat wordt nog wel 'een dingetje'. Tot donderdag lijkt het droog en aangenaam zonnig te blijven, maar daarna breekt het los in heel Europa. Ook hier is rekening mee gehouden: 2 paraplu's, regenjassen en 2 'wegwerp regenponcho's. Zelfs Boris heeft zijn regenjas mee🙈
En op het moment dat het te erg wordt, verruilen we de tent voor een airbnb onderkomen.

De voorbereiding voor de vakantie liep niet helemaal soepel. Vrijdag kwamen we er opeens achter dat Boris nog een verplichte rabiës (hondsdolheid) vaccinatie moest hebben😯 Google wist te vertellen dat dat minimaal 3 weken voor vertrek diende te gebeuren. Oeps...Ondanks dat de vaccinatie niet geldig is op het moment dat we aangehouden zouden worden, besloten we toch maar om Boris te laten vaccineren. Na wat gezoek op internet vond Ed gelukkig een dierenarts in Leiden die een standaard tarief rekende op zaterdag. Dus gisteren op de valreep nog even naar de dierenarts geweest.

Tot overmaat van ramp kwam Ed ook nog met de boodschap dat zijn band zacht was, maar dat als hij hem opgepompt had, het heel lang duurde voor ie weer leegliep. Hij wilde er zo mee op vakantie gaan en evt in Duitsland de band laten plakken. Maar omdat ik dat niet zag zitten, heeft hij gisteren nog gebeld met de leasemaatschappij en toen bleek dat we nog bij de Kwik-fit terecht konden.

Na de hond was de auto dus aan de beurt. Gelukkig konden we gelijk terecht en zou het maar maximaal anderhalf uur duren. Dat gaf ons mooi de tijd om naar Cronesteyn restaurant te lopen en daar te lunchen. We waren nog geen 5 minuten onderweg toen het ophield met zachtjes regenen. Zonder jas en op mijn slippers....☹️ Wat was het koud opeens! Dat kon er ook nog wel bij...
Met name Ed zit echt in een pech vibe (normaal ben ik het) ; vanmiddag brak het handvat v.d. koffer met kleding af en deed zijn koptelefoon het opeens niet meer. Een opeenstapeling van dingetjes die tegenzitten. Ik hoop niet dat dit een voorbode is voor de rest van de vakantie😲

We zijn vanmiddag om even voor 18u vertrokken en nu op weg naar Duisburg, bijna twee en half uur rijden vanaf Oegstgeest. Daar overnachten we in een hotel en morgen gaan we op ons gemak verder richting Stuttgart, op zoek naar een camping.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Leuk verslag! Fijne vakantie gewenst en geef maar een gil als jullie onverwacht ook nog der Hauptstadt aandoen! X

Emmeline 2020-08-23 19:25:14

gewoon doorgaan! Alles komt in 3-en! Daarna is het over. Wij hebben ook al 3 schade momentjes gehad en nu heb ik er alle vertrouwen in. Heel veel plezier!

Heleen 2020-08-23 19:31:36

Fijne vakantie Ed en Daan

RIA v.d. Zwet 2020-08-23 19:48:37

Wat een mooi verhaal. Nu in ieder geval goed voorbereid op pad. Geniet en een fijne vakantie ook van zus Greet. ☀️😎😎Knuffel voor Boris.

Tineke 2020-08-23 20:10:19

Whahaha heerlijk zo’n start van jullie vakantie. Kan niet wachten op het vervolg. Lekker genieten en let it go! Enjoy lieverds 😘

Mascha 2020-08-23 20:57:49

Of je hebt nu alle pech gehad en straks een schitterende vakantie. En als je Boris in zijn regenjas ziet gaat in je hoofd toch de zon schijnen? Wat ziet hij er geweldig uit in zijn regenjas! Veel plezier!

Sandra 2020-08-24 07:01:11

Viel spass !!!

Raymond 2020-08-24 07:33:15

Leuk weer reisverslagen! Fleurt mijn zware start van werken een beetje op. Met fotomodel Boris hebben jullie vast veel bekijks in zijn regenjas😍

Mandy 2020-08-24 07:38:18
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.