Zoals ik al zei verliep de rest v.d. gelukkig zonder problemen en teleurstellingen. Wel moesten we erg lang wachten bij de autoverhuur. Het was er erg druk en het duurde een uur voordat we in onze spiksplinternieuwe Seat Ibiza (hoe toepasselijk!) met 1100 km op de teller, richting het appartement konden rijden.
Het appartement (Lux Mar) is prima en kan ik iedereen aanbevelen die low budget naar Ibiza wil. Lekker licht, schoon (op de putlucht na, maar die ruik je door heel Spanje) en in ons geval met uitzicht op Zee.
Na ons geïnstalleerd te hebben, zijn we naar het strand gegaan. Voor het eerst eens een goede temperatuur met een aangenaam windje. Zelfs het zeewater is prima te doen. Dat zijn wel de dingen die je een ultiem vakantiegevoel geven.
's Avonds zijn we naar het centrum gelopen en hebben daar in de stadshaven gegeten. Het is een wereld van verschil vergeleken met april, toen ik hier met Renate was. Alles is open, er zijn veel mensen op de been en het bruist. Van jong tot oud en van hippie tot kakker. Alles loopt doorelkaar, maar het maakt niet uit, de sfeer is heel relaxt. Ibiza lijkt te zeggen: wees vooral jezelf!
Vanmorgen werden we pas half 10 wakker, laat voor ons doen. Na het ontbijt zijn we gaan lopen, eerst langs het figueretas strand (stadsstrand, waar wij vertoeven), daarna langs de playa den bossa. Dat is "het" strand voor de hippe beachclubs. Hier zijn o.a. Bora Bora, het Hardrock hotel en Ushuaia beachhotel/ club gevestigd. Bij de allerlaatste beachclub (Coconut) hebben we koffie gedronken à raison van 8 euro!! Tja je moet er wat voor over hebben om te zien en gezien te worden (-:
Al met al hebben we vandaag van 12u tot 17.30u gelopen, met uitzondering van anderhalf uur pauzes op terrasjes en een maaltijd in de jachthaven. Hier had ik met Renate gegeten in april en dat was superlekker. Dus ondanks dat we helemaal gesloopt waren toen we op ons vertrekpunt van vanmorgen aankwamen, toch besloten nog wat kilometertjes te lopen voor dat restaurant.
Het was gelukkig wederom heerlijk. Toen we om half 7 terugkwamen in het appartement had ik het gevoel dat mijn benen van lood waren en mijn voeten op exploderen stonden.
Na een uitgebreid bad en een paar uurtjes rust, zitten we nu op een WiFi terras aan de koffie. Het was een vermoeiende, maar leuke dag met lekker weer.
Morgen vertrekken we naar Portinatx, een plaats in het noorden van Ibiza. Bekend om zijn schilderachtige stranden met kristalhelder water. Daar hebben we eveneens een appartement geboekt. Ik ben benieuwd....
Geschreven door EdenDaan