Over vandaag valt niet veel te melden omdat we een relax dagje gehouden aan het strand. Het was weer heerlijk rustig aan de baai, alhoewel... een paar Italianen kunnen lawaai maken alsof het een heel voetbalstadion betreft.
Rond 12 uur hebben we de auto gepakt richting een mega winkelcentrum met airco. Mijn slipper had het gister nl. begeven en ik had in het kader van alleen reisbagage, maar 1 paar meegenomen. Ik was even vergeten dat schoenmaat 41 schaars is in Italië voor dames. De grootste maat slipper loopt tot 40/41, maar dat is voor mij dus te klein.
Uiteindelijk heb ik maar een paar eenvoudig zwarte herenslippers meegenomen uit de supermarkt. Ze zien er niet heel sierlijk uit, maar lopen wel heerlijk. Ik moet ook nog ergens een paar sneakers scoren, want wat ik nu bij me heb, geven druk op mijn teennagels, wat na een uur lopen erg pijnlijk wordt. Maar daarbij liep ik tegen hetzelfde maatprobleem aan en ik had geen zin meer in zoeken/passen. Dat wordt een klusje voor een andere keer.
Rond 15u waren we weer terug op het strand. Daar hebben we nog tot een uur of zeven gelegen en gepoedeld. Vanavond hebben we thuis gegeten omdat de restjes van gisteren op moesten en we morgen verder reizen. Ik was net koud 5 minuten bezig met koken, toen de stroom eruit knalde.
Er kan werkelijk geen dag voorbij gaan zonder dat dingen gewoon soepel verlopen🤔
Gelukkig was het snel opgelost. David, onze host vertelde waar de stoppenkast zat en na het omhoog doen vd hoofdschakelaar deed alles het weer en bleef het ook doen.
We vroegen David gelijk de uitchecktijd voor morgen. Dat bleek 12 uur te zijn. Het plan is om vroeg op te staan, alles klaar te maken voor vertrek, nog even te genieten van het strand, terug naar het huisje om te douchen en dan te vertrekken naar Boscotrecase. Een slaapstadje, gekozen vanwege het budget en de centrale ligging. Napels op 22 min, Pompei op 12 min en de Amalfi kust op een uur (auto)rijden afstand.
https://www.booking.com/Share-G3ibkiE Geschreven door EdenDaan