We (ik met name) hebben een niet al te beste nacht gehad. Het matras was van dusdanige dunne kwaliteit dat mijn rug en schouder in protest kwamen. Ik denk dat ik wel 20x wakker ben geworden om me vervolgens in een andere houding te draaien.
Het was wel heel fijn om in de stilte van het bos te slapen; alleen het ruisen v.d. wind door de bomen was te horen en bij het ontwaken een orkest van vogelgeluiden.
Ideale omstandigheden om in te slapen dus, op het matras na. Vanavond gaan we een ander matras proberen en als dat niks wordt, blazen we gewoon het luchtbed op. Altijd goed!
Vanmorgen was het bewolkt en koud. Eerst rustig aan wakker geworden met een bakkie koffie en ontbijt aan tafel. Wat is dat toch heerlijk van op vakantie zijn. Niks moet en gewoon lekker doen waar je zin in hebt, zonder enkele tijdsdruk. Groupon België had een mooie aanbieding voor een saunabezoek incl. diner en een massage van een half uur, in een plaatsje 20 min verderop.
In de plaatselijke bieb hebben we de coupon geprint voor 6 cent. Grappig, maar niet handig, de Belgen voeren nog steeds eurocentmuntjes.
Na dit klusje geklaard te hebben wilde ik nog even naar de plaatselijke "Kringwinkel" zoals dat hier heet. Ze hadden 2 prachtig oude buffetkasten staan voor 55 euro stuk! Maar helaas, de auto zit vol en bezorgen in Holland deden ze niet (-; Toen hebben we als troost maar 2 oude etsen meegenomen voor het nieuwe huis.
Ik zag gelijk weer "handel". 1× per week naar België rijden, oude kasten ophalen en doorverkopen op Marktplaats....Dit soort kasten gaan bij ons in Nederland voor minimaal het dubbele weg nl.
Toen we bij onze boshut aankwamen was het al weer tijd om te lunchen. Daarna zijn we naar de sauna in Retie gereden. Daar hebben we een prima middag gehad en lekker gegeten. Op de terugweg gestopt in Kasterlee voor nog een bakkie koffie. Mét, tot mijn genoegen, een onverwachtse lekkernij erbij! (Zie foto) En superwifi, voor mij een goed moment om mijn verslag te schrijven en te uploaden. Ik vermoed dat als we straks terug zijn in de boshut, ik niet veel puf meer heb. Ik zal dan nog wel een paar foto's bij het verslag plaatsen die Ed met zijn fotocamera heeft gemaakt.
Geschreven door EdenDaan