dolce far niente

Griekenland, Glyki

De Engelse campers verlieten hun plek en reden weg. Wij palmden hun plaats in en installeerden onze kampeerstoelen. Vandaag beloofde een zonnige droge dag te worden ! Heerlijk luieren en lezen in de zon.

Na het middageten wilden we de wandeling langs deze rivieroever maken. Dat betekende slechts een kleine tocht, want we wisten het al, op een gegeven ogenblik stopt het pad en moet je door het water heen verder. Een verkoelend iets in de zomer, in de winter absoluut geen pretje, vooral dat het water nu enorm snel stroomde en bitter koud bleek.
In de zomer bevat de rivier ook nog altijd water, natuurlijk veel minder. Want onze plek is nl. een grote parking met talrijke recreatiemogelijkheden, van rafting , tot canyoning tot zipline.... Aan de fotos' te zien komt er heel veel volk, een welkome afkoeling voor de zomerse hitte .

Er stonden hier ook eeuwenoude platanen en we zagen dat de rivier soms ook verwoestend tekeer kon gaan als het buiten de oevers trad.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

die wandeing langs de rivier doet mij aan onze reizen in noorwegen denken

margriet 2025-02-23 19:55:43
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.