Geschreven door Guillermitoeltipolisto
Hier al wat steun en een reactie: wat een etappe heb je al achter de rug, Wim, als ik je reisoverzicht bekijk; ongelofelijk. Toen ik je laatste foto zag in het overzicht dacht ik bij mezelf: ‘Straf dat Wim een passant zo recht in het gezicht fotografeert’. Bij de detailfoto zag ik na 1,5 seconde dat het een selfie van jou is. Je lijkt me wat veranderd, Wim: een echte pelgrim! Bedankt voor al die wetenswaardigheden van onderweg.
Anne D 2024-05-05 22:19:03
Hallo Wim. Alweer een leerrijk en heerlijk verslag van je wandeldag met mooie foto's. Ik moet toegeven dat je nog steeds herkenbaar bent op de mooie foto van jezelf en kan zeggen dat het hoofddeksel je ook goed staat. Hopelijk heb je een goeie steak of ander stukje vlees van Bazadaisekoeien gegeten en kan je ons informeren over de smaak en de kwaliteit ervan. Geniet morgen van de relatief korte etappe en verder alle succes toegewenst de volgende dagen en weken.
Marc Suys 2024-05-05 22:20:25
Bedankt voor de foto, Wim! Nu kunnen we helemaal gerust zijn dat jij het nog altijd bent die de verslagen schrijft, de foto's maakt en dat allemaal voor mekaar krijgt! Want: hoedje af, het stappen aan dit tempo is niet niks! Ultreia! Je begint er trouwens 200 % Compostelaganger uit het ware hout uit te zien: getaand, bebaard, de blik, zelfs bij de vele gesprekken met wie zijn pad kruist, altijd wat onbestemd in de verte gericht, speurend tot de torens van Santiago uiteindelijk in zijn gezichtsveld komen. "C'est la route qui nous appelle, c'est la voix de Compostelle!"
Paul & Marina 2024-05-05 22:20:47
Hallo Wim, Mooie foto’s Wim en weeral een vlot geschreven verslag. Ik had je niet direct herkend op de foto, met baard en een hoedje maar bij nader inzien ben jij het toch….en kan ik op beide oren slapen dat je het nog steeds goed stelt! Chapeau !
Jean-paul Dauw 2024-05-05 22:57:20
Haast onherkenbaar! Op het eerste zicht althans... Deze tocht doet duidelijk wat met een mens...
Jan Smets 2024-05-06 00:01:35
Goeiemorgen Wim Pelegrim, Je mag wel eens lachen als je een selfie maakt. Bovendien kwam je uit La Créole, waar het weer "zwoel" was. Ik zou op zijn minst een zalige glimlach om de lippen gehad hebben. Bovendien zijn de koeien ook nog lekker! Wat wil je nog meer (buiten een stuk ervan op je bord met een smeuïg pepersausje en wat (Belgische) frietjes? Ik lees dat ze grijs van kleur zijn. Dit kan natuurlijk betekenen dat het al heel oude koeien zijn en die moet je niet uit de sloot halen (laat staan op je bord leggen). Maar ik begrijp dat die grijze haren een band scheppen en dat je je er dadelijk thuis gevoeld moet hebben. Gedaan met die banaan! Wat speciale horens en meer moet dat niet zijn. Ik moet absoluut stoppen met kritiek op de benamingen van de Franse dorpjes en ga me er dus volledig van onthouden vanaf nu. Ik vind het anderzijds wat oneerbiedig om je hightech rugzak, uitgerust met alle comfort en NASA-achtige accessoires een Bazas te noemen! Noem hem dan beter Saint-Sac, Composthoopella Survival Equipment of Mijn Zakske. Wederzijds respect! Dit is essentieel in het bereiken van je doelstellingen in de spirit van alle heiligen en Engelen (uit Périgueux of van elders). Wees gewaarschuwd en neem deze wijze raad ter harte. Genoeg geluld en dus stap ze, Wim, Wif
Wif L. 2024-05-06 09:11:40
Jouw pelgrimslook is fantastisch, Wim! Je komt geweldig goed weg met de baard. Het geeft zowaar wat Paul Parent-vibes. 🤭
Steven Heirman 2024-05-06 13:01:48
Iedereen denkt dat die foto een selfie van jou is, maar neen begot das de Fraans van achter ‘t hoekske. Tsjonge toch dat mensen zich kunnen vergissen. ☺️😏 Hij lijkt wel op een broer van Van Gogh? Ook straf is dat Bazas een kathedraal heeft en slechts 5000 inwoners waarvan maar weinigen gelovig waarschijnlijk. Das in Lourdes wat anders, maar is het ook meer een kermis soms. Kom je daar eigenlijk in de buurt, zou nog niet ondenkbaar zijn voor een gekende uitgestippelde pelgrimstocht. Allee à la bonheur
Patje 2024-05-06 17:28:37