Geschreven door Guillermitoeltipolisto
In een wassalon met een goed glas gele Chablis? Hoe ver kan een mens afdalen? Maar wellicht 'kan er nog veel gebeuren' vanavond! Geniet alvast van je passage door de Bourgogne!
Jan 2024-04-05 17:06:03
De avond is nog jong. En geniet van de Chablis, maar kijk niet té diep in het glas, want anders ben je misschien nog méér in...de wind. Die kan dan wellicht nog harder 'woeien'... ;-)
Jan Smets 2024-04-05 17:41:48
Ge amuseert u precies wel Wim. Groot gelijk. Geniet van wat uw pad u brengt aan goeds en moois. En verder goede moed voor het stappen, wat snel ben jij in Chablis. Ik wens je een mooie avond.
Sabien 2024-04-05 19:21:15
Goeienavond Wim. Er wordt gezegd dat mannen niet kunnen multitasken. Jij bewijst dus het tegendeel. Geniet van je avond met een goed glas wijn. Meer dan verdiend. Veel succes verder
Marc Suys 2024-04-05 21:11:28
Bourgondië al bereikt, schitterend! Geloof het of niet, maar we hebben vanavond een flesje Chablis gekraakt, en natuurlijk aan jou gedacht, vol bewondering voor hoever je in zo weinig tijd al bent geraakt. Buen camino verder!
Paul & Marina 2024-04-05 21:21:50
Mmm Bourgondië met zijn rijke geschiedenis, de lange connectie met Vlaanderen en zijn graven ( nee niet die van een kerkhof, maar Filips, Karl, Jan en tenslotte Maria van Bourgondië.) Dat jij op wegen loopt waar die kerels gelopen hebben, al was dat eerder op een paard. En dan komt na die graven de Shorrel ofte keizer Karel die plat mechels moet gebabbeld hebben ; roet ipv rood, die zou jou Wim Verraadt genoemd hebben. Tis maar zoals je het ziet en wat fantasie - dat is als de mayonaise op een pakske frut 🍟. Morgen is het alweer weekend, maar daar voel jij op dit ogenblik geen verschil : alle dagen zijn dagen zonder weekends veronderstel ik, zonder zondagmorgen houten kop en zondagavond lang rekken tegen het maandagsgevoel. Gij hebt toch chanche hé seg ! 😏 Geniet van de rust deze nacht, je verdient het en you neef it.
Patje 2024-04-05 22:11:27