Geschreven door Guillermitoeltipolisto
Een mooi, gemoedelijk verslagje... ;-) Wij zijn nog niet lang terug van ons vriendenweekendje waarop we ook fijn gewandeld hebben .... Maar qua zwaarte en lengte absoluut niet te vergelijken met jouw prestaties. Maar genoten hebben we alleszins. Groetjes uit Mechelen!
Jan Smets 2024-04-14 19:47:27
Ik wens je een aangenaam woonwagen verblijf. Dank voor het leuke verslag.
Sabien 2024-04-14 19:57:31
Een serieuze rivier, precies aangevoerd door de veelvuldige regen de afgelopen dagen. Dat valt me op en jij als rasechte experimentele geograaf zou/zal/ heeft dat uiteraard ook opgemerkt. Deploey zou er blij mee zijn … met de opmerking over de rivier bedoel ik Wim. Het wordt deze week wat frisser met noordelijke wind hier bij ons. Dat zal gedeeltelijk doortrekken naar la France en is dat dan niet beter om te wandelen- zum spazieren im Wald ? Meer naar het zuiden gaat de warmte meer voelbaar worden en is daarom dit ander weertje beter, denk ik. Tot later Wim
Patje 2024-04-14 21:18:07
Je hebt al verbroederd met de Roma, lees ik in je verslag. En ze hebben je zelfs hun mooiste huis aangeboden, met alles erop en eraan. Je zult ongetwijfeld hun medelijden opgewekt hebben, met een geelrood petje op je hoofd. Niets van aantrekken, geniet maar van hun gastvrijheid. Maar vergeet het hogere doel niet uit het oog, morgen toch maar opnieuw de wandelschoenen aantrekken. Je komt vast en zeker nog vele gastvrije mensen tegen op je tocht. Weeral een leuk verslag, voorzien van mooie foto's. Ik kijk al uit naar het vervolg, elke dag een nieuwe belevenis uit je calvarietocht naar Santiago de Compostela! Respect en doe zo voort Wim!
Hugo Maes 2024-04-15 02:13:39
Dag Wim. Alweer een mooi verslag met prachtige foto's. Bij zo'n tocht komt ook een stuk improvisatie bij om een slaapplek te vinden. Ik wens je nog veel fijne ontmoetingen en een aangename wandeldag toe. Hopelijk blijven de weergoden je ook gunstig gezind. Veel succes verder.
Marc Suys 2024-04-15 06:39:22
Goeiemorgen Wim Pelegrim, Neen ik ga het niet hebben over je caravan of over een rit in de Tour de France. Dat zou wat goedkoop overkomen en ligt teveel voor de hand. Ik vind het anderzijds wel straf dat je een andere route kiest om in een caravan te kunnen slapen. Je krijgt toch eigenaardige Hollandse trekjes. Ik vrees dat we veel werk gaan hebben om dat er terug uit te krijgen. Ik zie je al Europa rondtrekken met je "cerreven" achter je trekker (geen dubbelzinnige bedoeling!), volgeladen met conserven, bamiballen, maatjes en bakken Heineken. Hoe gaan we dat in 's hemelsnaam oplossen? Je kan bovendien enkel de ronde winnen wanneer je alle ritten, inclusief de zondagse, afwerkt zoals gepland. Omwegen, binnenwegen, overwegen tellen niet mee! Verman je en hou je aan het schema. Wees niet te zuinig (hint naar vorige paragraaf) en durf een ontsnapping te wagen. Smeer de benen in, kijk je derailleur na en sta recht op de trappers. Zing ondertussen: ... en we gaan nog niet naar huis, bijlange niet bijlange niet... Na dit vreugdevolle intermezzo rest mij alleen nog je een aangename dag toe te wensen. Vergeet je cerreven en je derailleur en stap stevig doch beheerst door. PS: vergeet het zingen, dit zou agressie bij de lokale bevolking kunnen oproepen. Luister naar de vogeltjes in de plaats. Wif
Wif L. 2024-04-15 09:11:46