Geschreven door Guillermitoeltipolisto
Wat fijn dat je nu gezellig samen wandelen en alleen wandelen kan afwisselen. Mooie streek daar.
Sabien 2024-04-24 23:14:28
Wat een toffe ontmoetingen op deze estafette... Dat maakt deze tocht toch extra bijzonder. Mooie foto's van de kathedraal van Limoges en weerom bedankt voor de extra toeristische en historische info!
Jan Smets 2024-04-25 07:58:19
Goedemorgen Wim, Heel mooie foto's bij dit verslag. En op stap met twee vrouwen! En gisteren ontmoetingen met Nederlanders die je een pint betaalden. Dat heb ik nog nooit meegemaakt. Geniet verder van deze fijne ontmoetingen en veel wandelplezier de komende dagen.
Marc Suys 2024-04-25 08:32:00
Er waren eens een toffe Française, een toffe Oost-Vlaamse (lijkt me een pleonasme, maar kom), een Mechelaar met een gezonde hoek af en een minder toffe Fransman (alweer een pleonasme?). Het zou het begin van een goede mop kunnen zijn, maar ipv een gevatte pointe krijgen we de ontstaansgeschiedenis van het spel 'haasje over' te lezen. Verder vernemen we dat er een Camino-variant op het tv-format 'komen eten' in de maak is. Ik kijk al uit naar de pilootaflevering, alwaar we misschien ook een antwoord gaan krijgen op de vraag: wat is er nu eigenlijk echt gebeurd waardoor de trouwe blog-volgelingen een dag verstoken bleven van hun dagelijkse aflevering. Was het echt de wankele wifi-verbinding? Of zit er meer achter? Is er een reden waarom Wim zo graag haasje over speelt met de toffe dames? Was er een bitse concurrentiestrijd met de Fransman, die zijn nederlaag enkel kon verteren door fysiek afstand te nemen van het toffe trio? En zal binnenkort blijken dat het mysterie van de verdwenen sok van een aantal dagen geleden hier ook mee te maken heeft? Er is immers het zaadje dat Wim in ons hoofd geplant heeft ivm zijn RHC-gewijze optreden, waarin hij, slechts gehuld in één naadloze merinowollen wandelsok, het beste van zichzelf geeft voor een gemengd Oost-Vlaams/Frans publiek. The plot thickens... Zo veel vragen, hopelijk krijgen we de komende dagen antwoorden.
Steven Heirman 2024-04-25 08:47:25
Goeiemorgen Wim Pelegrim, Ja, aan gisteren ga ik niet veel woorden vuil maken. Geen wifi?! Mijn oor! Oostvlaamse meisjes, Franse meisjes... ik moet er geen tekeningske bij maken zeker? Heel deze zaak is wel erg snel geëvolueerd naar een triootje. De bewijzen zijn overweldigend terug te vinden in het laatste verslag. Inhalen, opwachten, dan maar samen lopen, dan thuis gaan logeren. Ja, wat zal ik zeggen? Weestoch voorzichtig met je krachten. Je bent nog niet op je eindbestemming. Niet teveel energie verspillen. Je bent geen 18 meer en zo een triootje zuigt (verontschuldig me voor het woordgebruik) de energie uit je lijf. Geniet verder maar van het aangename gezelschap. Dat kan deugd doen. Ik vrees een beetje dat we binnenkort geen verslagen meer gaan krijgen en dan na enige tijd de laconieke mededeling dat je , samen met een Française en een Oostvlaamse in Périgueux een gasthof voor compostellagangers begonnen bent. Dat er volop Leffe ter beschikking is en alle dagen friet. Ook bananen worden gratis verstrekt. Activiteiten zoals haasje-over en toeristische zoektochten worden georganiseerd. Een boek met een verslag van een bijna halve compostellabedevaart ligt ter inzage, met de waarschuwing op het kaft: opgelet! Enkel +18 lezers! Stap ze vandaag, Wim, geniet ervan, Wif
Wif L. 2024-04-25 09:20:11