Crevillente, 21° Zonnig

Spanje, Crevillent

Anneke komt langs om te vragen of wij zin hebben om te fietsen. Wij moeten niet al te lang wachten, want vanmiddag worden er heftige windvlagen verwacht. Voor fietsen zijn we altijd in en na 10 minuten staan wij start klaar. Ook Rob en Marion komen met Anneke en Egbert mee. Van de week hadden wij gehoord dat er een groentemarkt was in La Granadina 8 km hier vandaan. Na overleg besluiten wij daar heen te fietsen. Wij zien nog niet direct waar wij wezen moeten, maar dan zien wij een drukte van jewelste. En als wij dichterbij komen, staan wij voor een grote lokale markt waar van alles te koop is. Heel veel tweedehands kleding en ouder wordt er verkocht vanaf € 0,50. Praktisch alleen buitenlanders. Voor de groente moeten wij aan het eind van de markt zijn. Het is wel even zoeken naar een kraam waar de kwaliteit van de groente/fruit mooi is, maar uiteindelijk kunnen wij onze wekelijkse sinaasappelvoorraad en groente weer aanvullen. Na de markt gaan wij met z'n allen nog wat drinken en dan wordt het toch wel echt tijd om terug te fietsen naar de camping. Wij zijn nog maar net terug of het begint te stormen.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

De markt is altijd weer een leuk evenement En zeker in het zonnige zuiden! Hier doet de zon ook een poging😉Langzamerhand ligt de thuisreis weer in het verschiet ?👍

Babs 2024-03-19 22:39:43

Je bedoeld Rob en Marion keizer staan die er ook leuk verslag el

Tiny 2024-03-20 00:08:35

Lekker al dat verse fruit!

Thea 2024-03-20 12:54:04

Markten zijn altijd leuk. Je kunt er onverwachtse dingen tegenkomen.

Henri & Gerry 2024-03-20 18:39:25
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.