Vandaag gaan we verder naar het bruisende Benidorm. Onze reis is 252 kilometer en om een uur of 4 mogen wij arriveren op de camping. Onderweg passeren wij links en rechts kilometers sinaasappelbomen. Nou daar wordt ik nou altijd blij van die oranje appeltjes aan de bomen.
Ondanks afgesproken door de SKC dat er geloot wordt is het op camping Villamar niet mogelijk en krijgen wij van de receptionist onze plaatsen toegewezen. Op deze camping zitten heel veel Engelse en al hun plekken zijn van alle kanten omheind, waardoor je een beetje opgesloten gevoel krijgt.
's Avonds gaan wij met z'n allen eten bij het Roemeens restaurant Transilvania in Albir. Een uitgebreid menu voor slechts 13,5 euro incl. de drank. Een uitstekend restaurant!
Geschreven door Ellens.travels