Vancouver, 22° Regen/Bewolkt

Canada, Surrey

Gisterenochtend regende het pijpenstelen toen we wakker werden. Eigenlijk hadden wij donderdag al een bonus dag gehad, want toen was de voorspelling ook al regen, maar uiteindelijk viel dat reuze mee.
Dus even onze plannen bijstellen, omdat wij voor zaterdag de ferry gereserveerd hebben. Gelukkig vinden wij een Campground niet ver van de ferry vandaan. Wij komen terecht bij Campground Living Forest. Een gezellige camping met mooie plekjes tussen immens grote Douglas sparren.
En ja hoor vanochtend worden we wakker en alweer die regen op het dak.

Wij kregen gisteren een herinnering van BC Ferries van onze boot afvaart om 15.15 uur. Ik dacht dat ik een boot had gereserveerd rond 12.00 uur. Ook niet handig als je om 11.00 uur van de camping moet zijn. Wij gaan er gewoon heen en dan zien we wel of er plaats is. Ja we konden wel mee, maar moesten dan wel bij betalen. De overtocht duurt 2 uur dus dan hebben wij ook nog even tijd om naar het prachtige winkelcentrum in Tsawwassen te gaan.
Relaxed rijden wij daarna door naar de door ons gereserveerde camping. Wij staan hier weer op een prachtig verzorgde camping op slechts een half uur rijden van Fraserway.
Morgenochtend brengen wij de camper na 2500 km te hebben gereden weer terug en daarna kunnen wij in alle rust naar de airport, want onze vlucht gaat morgen om 17.40 uur.

Onze reis naar Canada zit er alweer op. Het blijft een prachtig land. Een land van ons hart. Alles draait hier om outdoor. Voor de mensen maakt het niets uit of het regent. Ze leven hun leven gewoon buiten. En altijd barbecueën.

Jammer dat we maar een korte tijd hebben doorgebracht op Vancouver eiland. Niet te vergelijken met het vaste land. Onze eerste indruk is dan ook heel positief.

Dit keer heeft het weer het wat laten afweten. Vorige keer hebben wij toch verschillende keren gebarbecued. Nu hebben wij niet eens een barbecue gekocht.
Ook de beren hebben het laten afweten op die ene na.

Verschillende malen hebben wij gebruik gemaakt van de Campgrounds in de Provincial Parks. Echt allemaal even prachtig. Door de corona en ook Victoria dag was de drukte in deze parken extreem.

Ik hoop dat jullie ook van de reis hebben genoten en tot de volgende reis. Jullie enthousiaste reacties stimuleren mij iedere keer om door te gaan.

Geschreven door

Al 17 reacties bij dit reisverslag

Ja prachtig land ! Wat een ruimte en het ultieme out- back gevoel. Goede terugreis en tot snel!

Emmy 2022-06-05 20:53:59

We hebben jullie belevenissen goed kunnen volgen. Leuke verhalen en mooie foto's. Goede terugreis.

Marianne 2022-06-05 22:01:44

Alweer het einde van jullie reis in Canada. Een heerlijke reis met een paar tegenvallers maar jullie hebben genoten en ik ook weer van je reisverslag El! Kom goed weer thuis . 😘

Thea 2022-06-05 22:25:12

Alweer het einde van een mooie vakantie. Wel thuis.

Tineke 2022-06-05 23:04:15

Bedankt El voor jullie reisverhalen en een hele goede terugreis. Wel thuis…

Alie 2022-06-05 23:16:53

Ellen weer heel hartelijk bedankt. Jou schrijfstijl is heerlijk we zien Canda zo aan onze ogen voorbijgaan. Goede terugreis en tot ziens. Els is inmiddels geopereerd aan haar schouder. Bezoek is welkom

Peter& Els 2022-06-05 23:35:29

Weer bedankt voor de verslagen en de foto’s! Doe nog even voorzichtig en een goede thuisreis. Tot gauw!

Yvonne en Rien 2022-06-06 00:52:58

Wat een mooie reis weer. Fijn dat jullie zo genoten hebben. Goede thuisreis en tot snel Hans en Wil

Willy 2022-06-06 07:30:10

Tussen het werken door even een reisverslag lezen en foto's kijken voelt als een mini break...zo leuk...heb een goede en veilige terugreis lieve schatten...tot gauw😚

Anke 2022-06-06 08:13:30

Wat een prachtige reis en verslag, Ellen. Ik heb ervan genoten 'sochtends bij de koffie. Goede terugreis jullie!

Elise Rijkee 2022-06-06 09:37:05

Zo te lezen hebben jullie, ondanks het feit dat het weer niet altijd meewerkte, een mooie reis achter de rug. Goeie reis terug naar ook nu een regenachtig Nederland.

Andries 2022-06-06 09:43:19

prachtige reis goede terugreis en tot ziens

Bram en Alie 2022-06-06 09:50:29

Prachtig geschreven el goede reis terug

Tiny 2022-06-06 10:02:22

Helaas aan alles komt een einde, maar jullie hebben genoten en wij ook dat is het belangrijkste. Fijne reis terug en tot gauw.

Yvonne en Wilfried 2022-06-06 10:20:26

Wat hebben we weer genoten van jullie reis. Kom gezond weer thuis. Hartelijke groet, Piet en Anneke

Piet en Anneke Bolt 2022-06-06 16:57:57

Jullie hebben een fantastische mooie reis gemaakt. Om een beetje jaloers te worden. Prachtig en bedankt v oor het verslag zodat we mee konden genieten. Een goede terug reis en een fijne thuiskomst, Groeten Sonja e Cor Hersbach

Sonja Hersbach 2022-06-06 18:53:54

Fantastisch verslag van jullie Canadareis. Bedankt ! en goede terugreis Hartelijke groeten Eltje en Rieks

Rieks 2022-06-07 08:16:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.